Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli tu gdzie sznurek ? I jak to lst wykonać odgiąć ją na boki tylko ? Mogę tą resztę zmielić i zrobic sos rybny ? Zajebiscie daje cytryna 😅
image.thumb.jpg.bba1f2898d7e0b00f4e6d21cc694dd40.jpg

@Boczelli w sumie też mogę ją odstawić mam jeszcze jedną sadzonkę to by były 4 w małym osatepie czasu a ta na balkon czy coś albo komuś oddać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli dobra to wyrzucę ją mam sadzonkę w kokosie ale nie wyszła jeszcze wstawić ją do namiotu ? I jak wtedy z lampą to zrobić ? Szykuje jescze nawóz z jajek jak coś bo nie chce tu się wykosztowywac z następnymi już polece książkowo dzięki w ogóle za pomoc Boczel ✌️

@PogromcaBaobabow i tej co robiłem lst za szybko mogę ją zostawić jak jest ? 

image.jpg

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow swiatlo daj kolo 20% okolo 40cm od szczytow. Nawozy mozesz doslownie za kilka zl kupic np. Biohumus

Glebuj ja bardziej, tam zadnego lst nie ma poki co. Albo zostaw jak jest

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dzięki śliczne ta sadzonkę mogę włożyć w kolosie do namiotu czy w ciemni ma być ? A nawóz do kolejnych 8 chce już kupić to koszt 100€ tu nawet nie wiem co wyrośnie więc szkoda mi więcej w nie ładować  @moonka Muszę coś wymyślić czym ją chwycić albo jakieś kotwy kupić chyba że sznurek wystaczy i zacisk na pranie 

@Boczelli ten biohumus wystarczy ? Mógłbym link prosić ? I czy coś do tego jescxe potrzeba ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow to juz lepiej cos takiego sobie kup. To co wstawiles to nie wiem co to. Sznurek czy drut wystarczy do lst. Sadzonke mozesz wstawic do boxa tylko ta lampe przykrec na jakies 20%mocy

https://www.all4plants.com/biobizz-try-pack-indoor/p2491?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw9cCyBhBzEiwAJTUWNQ__CGUFaF7xNYkyKOcN5hBSb5CXTgDj7ebElf1iSVqj4cORsc5DCRoCXcMQAvD_BwE

 

Btw. Jakie warunki masz w boxie? Temperatura wilgotnosc? Filtr weglowy narazie zdejmij i trzymaj w suchym miejscu poki nie ma zapachu bo go szybko zajedziesz.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dzięki wielkie jak ta jedna wykiełkuje wrzucę ją później do 12l i będą 4 malutkie ten nawóz jak przyjdzie to byś tylko pomógł kiedy go nawozić i będzie si na te nowe nasiona chce kupić biotabs ale pierw te doprowadzę do końca   

@Boczelli a właśnie przykryć ten kokos butelka czy jest ok ? 

@Boczelli  20 cm od tej największej roślinki moc 20% 

image.jpg

@Boczelli i mieszający może być tak ? 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli 30 jakoś jest bo wyszedłem z domu przez 1h nic im chyba nie będzie a wentylator właśnie skierowałem bardziej w lampę żeby tylko delikatnie nią kołysał chyba jest ok musiałem tak zrobić bo jak dam go wyżej to się blokuje o lampę 🥺

IMG_1011.thumb.jpeg.11efd9c1e2fce297973584ca864cafdf.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no właśnie myślałem że za słabo będzie dmuchał to daje potem nad lampę i skieruje go w dół muszę trochę kable poprawić bo się okazało że lampy nie mogłem opuścić 😅😅😅 a ten kokos mogę już wsadzić do dużej doniczki czy czekać aż wykiełkuje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dobra wsystko przygotowane zanim kupię drut dałem jeden więc potrzebuje wsparcia co dalej jak już dokupię i wsystko teraz ustawiłem na gotowo myślę że będzie ok ale specjalista musi potwierdzić żebym czegoś nie zepsuł jutro chyba pora je podlac 😍 

image.thumb.jpg.309d8d9cd84ae710fdbda6ddc3b338ea.jpg

image.thumb.jpg.e7e3085ee3215922045158c6ad5d46a8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow możesz wsadzić do boxa zanim wykielkuje tylko podlewanie wygląda wtedy tak że podlewasz cały czas, bo lampa ci wysusza glebe, a ziarno potrzebuje mieć wilgotno cały czas żeby wyszło, 

@szamayo tutaj widzę już że masz sucho, 

Ta najmniejsza też ma sucho lewy dolny róg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...