Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17149302106553192500800983096871.jpg

17149302985963055454761774363859.jpg

11 dzien. Pomocy chyba spaliłem amnesie. Wie ktoś może na jaką wysokosc leda mars ts600? Z góry dziękuję to mój pierwszy box 

17149306918948246894359952332781.jpg

17149307287623189183171313314011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że ci wyjdzie 60 day grapefruit, u ziomka 9 roślin syf jak cholera na mineralu

@michalmol Daj 30 cm i obserwuj, ogólnie masz też aplikacje pffd meter sprawdzałem ja ma trochę poślizg, ale tak też możesz ustawiać, raczej ten odchyl nie będzie grał roli, telefon przy pomiarze z 5 cm niżej jak szczyt, bo lepszym sprzętem sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Prepers a ta amnesia to się nada jeszcze?

 

5 minut temu, Prepers napisał:

Liczę że ci wyjdzie 60 day grapefruit, u ziomka z tanie sianie 9 roślin syf jak cholera na mineralu

@michalmol Daj 30 cm i obserwuj, ogólnie masz też aplikacje pffd meter sprawdzałem ja ma trochę poślizg, ale tak też możesz ustawiać, raczej ten odchyl nie będzie grał roli, telefon przy pomiarze z 5 cm niżej jak szczyt, bo lepszym sprzętem sprawdzałem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dziurawy napisał:

@michalmol co to za ziemia ?  i czy zapodajesz cal mag ? z naciskiem na Ca??!!! 😉 

 

7 minut temu, Kibic napisał:

@michalmol podlej samą wodą po całości

 

8 minut temu, dziurawy napisał:

@michalmol co to za ziemia ?  i czy zapodajesz cal mag ? z naciskiem na Ca??!!! 😉 

Ziemia biobiz, nie nie zapodaje cal mag 

 

Ale już zamawiam może być biobiz cal mag? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michalmol A nóż coś w ziemi? Mam bio bizz bizz light mix, ale pezesuszylem pierwsze dni, i to słabe porównanie, ale tak patrzę moja w gorszym stanie, i u siebie stawiam na coś z korzeniem, i slabszy gen u siebie czekam co się będzie działo, i tobie też to poradzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci powiem fajnie ta Amnesia rosnie, ja tez swoj projekt zaczalem jakis czas temu i tez Amnesia mam i spalilem ale odbiła 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 dzień 60 dni grapefruit.    z jednej strony na dole kwiat nie wyrósł. Proszę o porady

20240506_075022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michalmol A i moim zdaniem to głupota co ty żeś jej za wygibasy zrobił, następnym razem poczekaj, aż trochę urosną, bo tak naprawdę według mnie ją zestresowałes tylko trochę szczyt ci ucieknie do góry, i co chwilę będziesz poprawiał, a gdy ja swoją stresowałem mocnym lst 2 tyg zaczęła się hermic, i po ścince znalazłem dwie pestki, to automat masz czas ograniczony od 14 do 24 dnia to odpowiedni moment, w zależności od rozmiaru rośliny żeby ją wyginać, według mnie najlepiej to zrobić raz dobrze ją w "koszyczek" podoginac, mocno powiązać np. do doniczki, i więcej nie stresować, tak mi wychodziły najlepsze 

@michalmol Przykład rośliny prawie gotowej na lst, wyskoczą jej te dwa liście że szczytu, i będę odsłaniał dolne gałęzie, a główny szczyt musi być tak odgięty żeby dolne gałęzie były wyżej jak szczyt, technika lat poprostu rozbijasz jeden szczyt na np. 3/4 albo więcej

Screenshot_2024-05-06-11-15-12-571_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michalmol Wiecej jej już nic nie rób z 10 dni, tylko podlewaj, to nie sezony że się będziesz nimi bawił lepiej zostaw je w spokoju, i daj im rosnąć, lst zrób na raz porządnie, i staraj się nie stresować ich już do ścinki 

Zegar tyka masz max 12 tyg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michalmol ten tester ph wyjmij z ziemi i wkladaj go tylko kiedya sprawdzasz pomiar. Trzymany non stop w ziemi szybko sie popsuje. Mi padl po 2 dniach gdy zapomnialem go wyciagnac. Cos tam dzialal ale nie pokazywal prawdziwych wartosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...