Skocz do zawartości
Jebac 60-tki

Skąd zamówić nasiona

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie tylko Haze outdoor. 

Myślałem o sklepie Royal Queen Seeds ale z tamtad nigdy nie zamawiałem. Juz 5 nasion za 2 stówki można kupić, myślę że cena jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RQS dobry sklep, ale podobno pestki mają niezadowalające, nie wiem nie powiem ci w 100% ja kiedyś zamawiałam było ok. W polszy zamawiałam kiedyś z thc dobry sklep raczej nadal bezpieczny, nie mają super wyszukanych pestek ale też mają te z RQS i czasem nawet tańsze niż na ich stronie. Asortyment typowy jak na polski seedbank klasyczne sprawdzone pestki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jebac 60-tki thc to unikaj, z tego co pisał Tester lada moment ma być baner jakiegoś sklepu na forum z pestkami w dobrej cenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz czekac to napewno nie zamawia z Sensi Seeds. Maja mega zapierdol po legalizacji w Niemczech, i czas oczekiwania nawet do 6tyg ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem dodać 🤦‍♂️ że ja mieszkam w DE najlepiej bym chciał tutaj coś zamówić, jest teraz legal wiec koło chuja lata na jakie dane zamawiam. Dawajcie jakieś stronki niemieckie jak coś znacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jebac 60-tki dostales tyle polecen ze bys juz 20 razy zamowil. Wchodzisz na strone ogladasz zdjecia, czytasz opisy, wybierasz, klikasz, zamawiasz i po temacie to nie fizyka kwantowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli niby tak pięknie i łatwo jak piszesz ale wjebać się i kupić padaczkę z której nic nie wyjdzie to nie jest wcale trudno dlatego pytam czy ktoś już kupował i ma coś pewnego. 

Właśnie dobre recenzje ma Rqs dlatego też pytałem Was między innymi czy ktoś z tamtad zamawiał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Jebac 60-tki rqs ma dobre recenzje tylko na ich stronie. Na kazdym forum konopnym growerzy jada po nich jak po suce bo robia shit i nabijaja naiwnych poczatkujacych. 

Dobra konkretnie co bys chcial? Automat? Sezon? In ? Out? Duza moc? Duzy plon? Kolorowe feno? Sativa? Indica?Jaki masz budzet? Na ile sztuk?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie reklamujemy - regulamin, czekamy na naszego partnera, wiem miał być rok temu... ale to nie ode mnie zależy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester jak byśmy mieli czekać z zakupami to nikt by nic nie sadził... 

rqs ma rozjechana genetyke, z jednej paczki pestek dwa inne krzaki mi kiedys wyszly 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...