Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Dolne liście żółkną

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o pomoc mam zrobiony domowy box dbam o roślinkę jak tylko mogę ale niepokoją mnie dolne liście które żółkną i pytanie jest następujące czy to przez to że górne zasłaniają światło czy jest możliwość że ostatnio prawdopodobnie przelałem i przez to tak wygląda pozdrawiam dziękuję za pomoc 

6f004f9b-288d-4510-b4fb-83098da304ea.jpeg

FECDD617-1CF7-488F-B3F0-398A32873661.jpeg

IMG_0277.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic dziękuję ci ślicznie tylko nie wiem czy te lampy podołają jak to wyrośnie większe bo nie ukrywam nie kupiłem jakiejś rewelacji ale mam dwie i od sadzonki urosło to na tą chwilę chyba jest ok daje linki może coś doradzisz 

to moja 1 roślinka więc się martwię 😇

 

https://www.amazon.de/-/pl/gp/aw/d/B0BNJ13CRZ?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title
 

https://www.amazon.de/-/pl/gp/aw/d/B0C9SX8RKV?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka a takie coś ? https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0B4HG7SKF/ref=ox_sc_act_image_1?smid=AFIAEWV00OMAS&psc=1

i w sumie ja będę sobie tylko po jednej sadził i jedno pytanie jescze krzak musi stać w boxie jak w pokoju jest 24+ stopni ? Czy mogę postawić gdzieś i zawiesić samą lampę 

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ale to wyrosło by takie jak by te lampy były takie tragiczne ? Bo myślałem tego jednego już na tych lampach wychodować ewentualnie wyjąć go z boxa i tylko na słońce wystawiać bo nie jestem pewny ale ten to chyba automat 😇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli wiesz co ciężko stwierdzić bo wziąłem ją taką od znajomego i od tej pory minęło 10 dni no i mam jeden automat ale jego tylko na słońce wystawiam ciągle 

B0D18F1A-321B-4B90-BEB5-07AEBD61F517.jpeg

image.jpg

@Boczelli szkoda że nie wziąłem takiej lampy odrazu… teraz nie jestem wstanie kolejnej 100 wyłożyć i się zastanawiam czy pod tymi cokolwiek wyrośnie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień lampę bo na tej słabo widzę uprawę.Zacznij od podstaw - dobra ziemia,dobre słoneczko,dobre warunki wentylacji,trochę wiedzy o podlewaniu to roślinka odwdzięczy się plonem,a tak to będą problemy ze roslinką.

Wysil się trochę i poczytaj kilka relacji jak wygląda uprawa u innych,jak prowadzą grow to uzyskasz jakąś minimalną wiedzę a nie wchodzisz na głęboką wodę bez jakiejkolwiek podstawowej wiedzy o uprawie,tylko polegając na farcie że samo wyrośnie z niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...