Skocz do zawartości
poczatkujacygrowmen

Rośliny wolno rosną - uprawa parapetowa

Rekomendowane odpowiedzi

@poczatkujacygrowmen jak 10 kwietnia wykielkowaly to lipiec/sierpień a wysokie to zależy od odmiany, niektóre ci rosną np do 60cm niektóre 130cm, jak mało światła mają to też będą się kontaktować wyciągać, także to wróżenie z fusów mówić tu i teraz co będzie kiedyś

A co to za odmiany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan mogę sobie wpisać w Google, ale szczerze to nie wiem, jak zobaczysz moja fotorelacje to ja w workach na śmieci trzymam i jest git 

@poczatkujacygrowmen😉 na innej stronie podają 60-130 cm także różnie być może, nie przywiązuj się do tego co pisze na stronie 

@Pan ty no wpisałem sobie w Google tą doniczkę i już sobie potrafię ją wyobrazić, ale ocb? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy tu wyokosc robi robotę ? maja być małe to było NLy brac dwarfy  itd

ja kiełkuje kiwi właśnie i nl fv

COS TAM od ggsa  a po 15 maja pewnie es od fs a to nie bd niskie

@szmayo google tu nic nie ma do tego co sie w praktyce ma 

@poczatkujacygrower chcesz niskie to wez cokolwiek z hazow na sezonach 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jedna z tych roślinek które były nie odratowania po przesadzeniu wygląda tak. Uciąłem głównego szczyta, ogólnie roślina wygląda bardzo zdrowo, liście się zagęszczają, ale wydaje mi się, że jest dosyć niski jak na 4 tygodnie. Co o tym sądzicie?

20240514_094127.jpg

17156725394694619407730014567113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...