Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

?? ludzie to w donicy przelane po prostu

nie podlewaj tyle lub wyjmij z donicy i wkop i po problemie bo w ziemi nie przelejesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @Tester jak podlalem 1.5 litra wody to nic się nie poprawiło roślinka cały czas wyglądała tak samo w mocnym słońcu liście wyglądają w ten sposób a gdy słońce zajdzie to opadają całkiem roślinka wogole nie rośnie 

received_468485040639633.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuki215 ja na tej force widzę poprawę, a gdy robi się ciemno to normalne że liście trochę opadają, dałeś jej azofoski w płynie? podlałeś wodą z dolomitem ?, tam masz za sucho bez kitu takie wiaderko i to jeszcze nie do końca napełnione ziemią, typy mieli po 100L i im po jednym dniu rośliny usychały, jak pizga słońce to się robi sauna w doniczce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @Tester @Testeru@Tester mnie teraz takie upały słońce jest od rana do wieczora i to takie mocne że jak wyjdę z domu na parę minut to kurwa cały spocony xd ile mam im dziennie podlewać wody chyba podleje dzisiaj z 2 litry i zobaczę czy będzie poprawa bo te liście i tak trochę na oklapniete wyglądają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuki215 no to nie dziwne że oklapnięte jak słońce pizga a donice nie masz dużą, podlej jeszcze trochę azotem i wodą z dolomitem i podsyp tego dolomitu trochę pod krzaka, azofoske jak masz w granulacie to rozrób z wodą i podlej i trochę możesz podsypać pod krzaczka, ja bym codziennie podlewał taką rośline gdy są upały, najlepiej z rana albo pod wieczór aby spokojnie roślina sobie wode tą pobrała i miała na cały dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester czym podlać żeby miała azot jak dostała planton k a on ma tam azotu trochę przeczytałem podsypie dolomitem i podleje ale martwi mnie to że wogole nie rośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kuki215 napisał:

@Tester na necie przeczytałem że mogą być tylko 3 powody oklapnietych lisci przelanie przesuszenje albo za mała donica 

na necie przeczytałem że jutro koniec świata

 

 

btw 

20 L donica i 1,5 litra wody , podlewane w pełnym słońcu hahaha

 

daj jej 10 L wieczorem lub normalnie rano o 4 godzinie 

normalnie jak na outdoor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kuki215 napisał:

czym podlać żeby miała azot jak dostała planton k a on ma tam azotu trochę

@Kuki215 duże dawki biohumusa albo azofoską jeśli mówimy o nawozach z normalnego ogrodniczego sklepu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja to trza podlac raz a dobrze 

ale po zdjeciach widac ze do podlewania używane sa 0,5 l butelki czyli boi się nosić wode tam czy co ?

2x 5 L przelac i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...