Skocz do zawartości
Monia

Grow boks kalkulator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam lampe sodowa 250 Wat 33000lm chciała bym się zapytać czy jeśli będę miała grow boks o szerokości 110 i długości 110 to czy taka lampa wystarczy?? Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monia wychodzi ponad metr kwadratowy a na jeden metr przyjmuje się 50000 lm, w twoim przypadku wychodzi 1,21 metra kwadratowego czyli potrzebujesz 60500 lm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź ale posiadam grow box o szerokim 65 długości 60 taki nie wystarczy? poprostu mam takiego już zrobionego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monia wystarczy ale jak Ci pisałem wczoraj ja bym się bał wstawiać HPSa 250w do kartonowego boksu raz że mógł by się on zjarać, hps i odbłyśnik się mocno nagrzewa, druga sprawa mogły by być problemy z wysoką temperaturą, ale to jeszcze zależy w jakiej temperaturze boks by był zainstalowany i jaką byś miała wentylacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej mam już pomysł na ten growbox idealny na lampę 250watt ale mam jeszcze pytanie czy mogę dać z góry wiatraczek w środku Boksa, a na dole zrobić dziurki? W sensie czy będzie wtedy przewiew bo taki małe wiatraczki od kompa chyba nie wystarczą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monia lipa trochę powinien być gdzieś bliżej dołu wlotowy a wyżej wylotowy aby ciepłe powietrze wyciągał no i dobrze było by dać jakiś w środku mieszający chociaż nie zawsze jest on koniecznością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...