Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers brawo 👏👏 z tym ze nie dzialaja jak fale elektromagnetyczne. Rozni to sie tylko tym ze dzwiek potrzebuje "odbicia" wiec w prozni nic z tego 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat przesuszenia dosłownie dniowych roślin ogarnięty z 6 to 2 odpadły, już nie jestem pewien jakie to były odmiany, ale mam w namiocie teraz dodatkowo raz Gorillaz cookies auto, a te 2 pestki na talerzyku to niewiadomego pochodzenia auto dark jacki, myślę że ciekawy grow się szykuje, ciekawe jak pójdą po tych cyrkach na starcie, i ciekawe co z tego dark Jacka wyjdzie 

Screenshot_2024-04-25-08-58-32-200_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-04-25-08-58-17-386_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto dark Jack trafiło do doniczki, pisze to dla siebie 🙂

Z lewej strony u góry, z lewej strony w środku, i obie donice na dole fast buds lemon cherry cookies, i purple banana punch

Prawo środek Gorilla cookies

 

Prawo góra auto dark jack

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mi tak źle idzie na początku, ale leje na to dzieci chorych też bym nie zostawił 🙂

Screenshot_2024-04-27-09-29-01-963_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-04-27-09-28-56-728_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-04-27-09-28-51-063_com.miui.gallery.jpg

Tak patrzę na nie to mi się przykro robi, te dwie malusie to auto dark jacki, ale pomimo problemów czuje że będzie impreza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odjebalem 🤣🤣🤣 Była przerwa w dostawie prądu odpalałem  sprzęt na nowo o 9, wracam o 18, a tam przez 9h nawilżacz non stop napierdalal, 99% wilgotności, a jak otworzyłem namiot jak w saunie 🤣🤣🤣 Jedna się wyjebała reszta cała mokra, normalnie kapało z nich, papier i delikatnie ściągnąłem wodę xD Orkiestra nadal gra :)) Odbiją mówię wam, ale już podlewać nie muszę 

Screenshot_2024-04-27-20-05-47-567_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-04-27-20-05-39-059_com.miui.gallery.jpg

Jedna jakaś chora wjebalo jej dwa listki trochę, ale wyleczę tę suczkę, już widzę że nie jest z nią tak źle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers na wegu wilgotność wysoka nie zaszkodzi, u mnie w boxie 99% bywało i do końca bez problemów, gorzej jakby na koniec uprawy tak by się odjebawszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no wiadomo że lepiej bez tego ale tragedii nie ma, jak roślinka się nie złamała to pierwszy trening ma za sobą, normalnie będzie bez lipy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers a z listków kapała woda to tak samo jak masz deszcz na dworze, rośliny są twarde na warunki atmosferyczne, gorzej jak się zgniecie albo złamie to wtedy ci nie urośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie więcej fotek, i opisów co przy nich robię? Codziennie siedzę sobie z nimi jaram jointy, dla mnie nic ciekawego się nie dzieje, ale jak ktoś by chciał mogę tą relacje bardziej szczegolowo rozpisać. Nie idą dobrze, ale poprowadzę je jak najlepiej umie, ten sort idzie dla funu, bo mam co palić xD

Screenshot_2024-04-30-15-09-06-401_com.miui.gallery.jpg

Jutro wjeżdża makumba, i trochę dragona od @vego1989 bym zrobił, ale tego jakoś jeszcze pewny nie jestem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, możliwe że jedna idzie do wymiany, ale nie wiem co jej dolega, może przez przesuszenie w pierwszych dniach, a może słabszy gen? Co myślicie zostawić czy wyjebać? Reszta w miarę zdrowa

Screenshot_2024-05-03-15-26-41-062_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-03-15-26-54-095_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-03-15-27-02-578_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-03-15-27-07-000_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-03-15-28-08-019_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...