Skocz do zawartości
wruszka

Jaka folia najlepsza do boxa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrej folii 

trafilam na takie dwie polecane w necie

Mylar folia diamond czy po prostu mylar folia odbijająca światło 

tak są opisane na Allegro 😊 

https://allegro.pl/oferta/material-folia-odbijajacy-swiatlo-mylar-1x-1-46m-13459820237?fromVariant=6812867898
 

https://allegro.pl/oferta/folia-odblaskowa-refleksyjna-herbgarden-mylar-diamond-growbox-1-2m-1m-b-6812867898?fromVariant=13459820237
 

dziekuje za pomoc 😘

 

2186AECD-1CB0-4A41-8E91-82DC04A01618.jpeg

919AB0A4-8F7E-407F-B988-496BA3731E40.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ostatnio czytalem troche o boxach i ludzie twierdza, ze to wlasnie bialy lepiej odbija swiatlo😅 od razu przypomniala mi sie moja pierwsza praca w nl na szklarni... wszystko wylozone biala folia a gdy wlaczyli lampy to czlowiek plakal bo tak oslepialo😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka no to widzisz zalezy od zrodla. Jedni mowia ze srebrny inni ze bialy, pewnie i to i to sie sprawdzi i nie robi jakiejs wiekiej roznicy 🤷‍♂️ 

Ale w tym przypadku Diamond pochlania rowniez promieniowanie cieplne co przy HPS bedzie na plus.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli roznice nawet widze u siebie w malym boxie. Mam tam powieszony bialy (byl i wypadalo by go wyprac😂) recznik w celu moczenia go i podnoszenia wilgotnosci. Ktoregos dnia chcialem go zdemontowac o po zdjeciu go zrobilo sie ciemniej🙂 Zostawilem wiec go na swoim miejscu i nie zamierzam ruszam poza zdejmowaniem do prania😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...