Skocz do zawartości
nwordslayer

Rzeczy potrzebne na start

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Uprawa Indoor (Orion, Blue Cheese Auto)

Po krótkiej przerwie, w końcu mam pieniądze, by zacząć uprawę. Zastanawiałem się przez ten czas co jeszcze będzie mi potrzebne jak na razie zamawiam te oto rzeczy:image.thumb.png.276ad44ba71c7214a1992eca159126a6.png

W domu mam już lampe Mars Hydro 100W i namiot (https://www.growbox.pl/pl/products/grow-tent-diamond-50x50xh120cm-namiot-do-uprawy-roslin-5522) a potrzebuje jeszcze wentylatora i filtra węglowego.

Czy jest coś, o czym zapomniałem co pominąłem, podczas dokonywania zakupu? Prosiłbym o kompleksowe rozpisanie przydatnych rzeczy.
Z góry dzięki

Pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nwordslayer wentylator wyciagajacy i filtr, wentylator mieszajacy, higrometr, nawilzacz i/lub osuszacz zaleznie od warunkow jakie masz. Do biotabsa dobierz herbatke pk i banana pk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Boczelli said:

@nwordslayer wentylator wyciagajacy i filtr, wentylator mieszajacy, higrometr, nawilzacz i/lub osuszacz zaleznie od warunkow jakie masz. Do biotabsa dobierz herbatke pk i banana pk.

a tą herbatke czy tego banana daje od razu? Czy jak z nawozem czekam by roślinek nie spalić i dopiero po 2-3tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nwordslayer herbatka pk i banana pk daje sie dopiero na kwitnienie wiec mozesz dokupic pozniej.

@WBB nigdzie nie pisał ze budzet ograniczony 😎 wrecz przeciwnie

37 minut temu, nwordslayer napisał:

 

 w końcu mam pieniądze, by zacząć uprawę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Boczelli napisał:

nigdzie nie pisał ze budzet ograniczony 😎 wrecz przeciwnie

W sumie racja. Ale sugerowałem się tym, że na dwie raty sprzęt ogarniamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Just now, WBB said:

W sumie racja. Ale sugerowałem się tym, że na dwie raty sprzęt ogarniamy..

no racja, ale tez nie chcialem wszytsko w to pakować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup filtr z wyciągiem z spidera albo mars hydro s komputerkiem to masz stacje pogodowa temperaturę wilgotność i sam filtr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już mam, jednie to ten filtr z wyciagiem ale to jeszcze jestem w stanie poczekać chwile. Jednak naszło mnie pytanie czy rzeczy z tych biotabsów (BioTabs, startrex, Orgatrex, Mycotrex, Bactrex) się używa na poczatku jak mam ziemie mieszanke z plagrona? 
Z tego co doczytałem uzywa się ich głownie do stworzenia dobrej gleby do donic, ale boje się troche to zrobić by nie zalać roślin azotem, jeszcze przed ich wykiełkowaniem. Fajnie jakby ktoś mi tak po krótce opisał jak się używa tych preparatów wraz z jednym również organicznym co dostałem w gratisie BioHesi Bloom
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu też tabletowcy😅 pomogą 🤝 rób relacje i pisz co robisz jak będzie coś źle to pomogą ja o bio nie bardzo🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 hours ago, Boczelli said:

@nwordslayer jak masz caly zestaw biotabsa to rob wedlug instrukcji producenta, nie kombinuj.

jeszcze mi nasiona z rqs nie przyszly, mozlonie im idzie ta dostawa. Mam nadzieje że do końca tygodnia dostane

Potem dorzuce wszystko z instrukcji tego starter kitu

18 hours ago, mateo said:

Są tu też tabletowcy😅 pomogą 🤝 rób relacje i pisz co robisz jak będzie coś źle to pomogą ja o bio nie bardzo🫣

własnie jak tylko posadze to zrobię odrazu

Edytowane przez nwordslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...