Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli mi na obrazkach i z opisow rowniez sie podobaja😂 wybieralem cos co w miare szybko kwitnie i tym razem nie bedzie ciec a jedynie lst tak jak w przypadku moich automatow. Ewentualnie jedno ciecie i pozostawienie ponizej 4 pieter aby wszystkie rosly na 8 szczytow. Jutro zwalniam boxa, myje go, modernizuje mieszaki w srodku i czekam na pestki😅 zamowilem jeszcze dwie maty grzewcze pod sadzonki bo juz wczesniej o tym myslalem bo zawsze maja troche za chlodni

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze co sie tutaj odwalilo🤣 poszedlem na gore aby zaczac robic porzadek z roslinami i po chwili przychodzi moja zona. Obronczyni konopii😂🙈 z ryjem co ja robie bo przeciez nie ma tragedii🤣 jak by kiedys widziala tragiczne krzaki🤣🙈 nagadala mi zebym dal im szanse i potrzymal jeszcze troche... No i mnie przekonala🤣 Zrobilem z nimi lekki porzadek odginajac co sie da oraz ucinajac kilka denerwujacych lisci a efekt jest widoczny na zdjeciu. Z tylu ustawilem najgorsze, srodek i przod te lepiej wygladajace

20240427_143649.jpg

20240427_143635.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...