Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechoczący Grzechotnik nie chce sie klucic ale na pozostalych roslinach wyglada to zdecydowanie inaczej i tylko na tej sa takie kuleczki z ogonkiem. Identycznie to wygladalo na automacie, ktory pokazal u mnie jajca. Zostawilem go na podworku zeby zobaczyc co z niego bedzie i z tych kuleczek wydostawal sie pylek. Przetrzymam ja jeszcze ale bede obserwowal. Dodatkowo wyczytalem, ze samce rosna wyzesz aby z gory zapylac i tutaj tez wystrzelilal jak powalona. Mam za male doswiadczenie zeby miec pewnosc ale to co wyczytalem pokrywa sie z tym co dzieje sie z ta roslina

@Boczelli moze ze 400gramow z tej bidy wyciagne😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka jak wygląda inaczej to pewnie nie mam racji :) ze zdjęć dla mnie osobiście wygląda tak jak zawsze, też wychodzą dwa czasami więcej pistli. Pozostaje obserwować i w czas reagować. Zazwyczaj co do męskich osobników tak jest że są wyższe i dużo szybciej idą do góry, ale miałem męskie które są fajne zbite (idealne na ojca na pestki). Pozdro i życzę aby były same kobiety 😉🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Grzechoczący Grzechotnik wlasnie bylem w boxach i zdyt wiele te "jajka" nie urosly. Mysle, ze jutro beda na type duze zebym mogl zrobic wyrazniejsze foty. Jak narazie azot w dalszym ciagu pali mi 3 rosliny i to jest dla mnie wiekszy problem niz cos dziwnego na jednym krzaku😂

Edit. Wlasnie jestem w szklarni i na jednej z roslin mam to samo. Te to sa wynalazku bo pestki z palenia i w tamtym roku rowniez mialem mix damsko meski. Wiem, ze zdjecia slabe ale oswietlenie jest fatalne😅

20240425_183610.jpg

20240425_183635.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka teraz to mi faktycznie bardziej jajo przypomina jak nic. Ale kurde jak, to nie auto? Nie wiem jak się uprawia w szklarni, ale może tam zbyt mało światła że Ci się określa? Gdybam na głos, ale patrzę na te foty i sam głupieje😂 miałem podobne na kilku krzakach, pestki z seedbanku ale PL, obstawiałem złą selekcję, ale też miało na pewno wpływ zimno i ogólny stres jaki im zaserwowalem. Może tak po prostu ma ta konopia, uczymy się cały czas i cały czas gdybam. Akurat ja robię ostatnią pestkę z tego opakowania w lepszych warunkach więc zobaczymy czy wyrzuci jaja, jak tak to tylko selekcja bredera. Albo aż jak biorą za to hajs 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik w szklarni mam pestki po automacie a w boxie femy sezony. Tego w szklarni jestem w stanie zrozumiec bo jak pisalem w tamtym roku bylo podobnie. Jednak ten w boxie... Chyba dojechal go stres. Ciecia, przesiadka z doniczki do doniczki, za duzo azotu, w pewnym momencie za duzo swiatla. Troche sie uzbieralo z braku czasu i moga to byc tego skutki🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak. Kalini wylecia z gry bo ewidentnie ma jajca. Kilka pozostalych sztuk w dalszym ciagu wyglada zle mimo, iz myslalem inaczej a moze chcialem tak myslec. Liscie sa koszmarnie ciemne, zolkna im koncowki oraz brzegi i wykreca je we wszystkie strony jak po za duzej ilosci tablet🤣🙈Wymyslilem wiec, ze chyba jednak nie bede tego ciagnal dalej bo idzie to jak krew z nosa. Podoba mi sie jak idzie Orion f1 w malym boxie wiec pomyslalem, zeby obecne rosliny zastapic 9szt oriona lub kilkoma orionami i kilkoma innymi f1 i strzelic sobie szybkie grow🙃 druga opcja to zostawic 4 najlepiej rokujace rosliny, przedluzyc im wega, zrobic jeszcze jeden topping i nimi wypelnic boxa jednak nie wiem czy warto trzymac tylko 4szt dla powiedzmy 300gramow

20240426_202023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka narazie masz miejsce to ja bym trzymała je wszystkie... za jakiś czas ocenisz sytuacje i zdecydujesz. 

No chyba że serio chcesz je wywalić... Ty to masz cierpliwość... która likwidacja by to już była? 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green druga i wychodzi, ze co drugie grow udane😂 zamawiam dzisiaj pestki i bede startowal od poczatku bo dzisiaj wygladaja jeszcze gorze. Moze i rosnal ale nie tak jak powinny. Czlowiek uczy sie cale zycia a na swoich bledach najszybciej wiec na dobre mi to wyjdzie🙂 miejsce mam zeby je trzymac ale czy jest to gra warta swieczki? Zaczynam co raz bardziej powatpiewac. Szkoda mojego czasu, nerwow, pradu i wody😂 wczoraj przegladalem neta w poszukiwaniu fastflowerow i cos dla siebie wybralem🙃

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka niestety nie mam na tyle doświadczenia aby cokolwiek doradzic lub przewidzieć co z tego dalej może być... Ja bym im dała szanse no ale słuchaj swojej intuicji, nie mnie... Bo rozumiem ze chcesz je wywalic do szklarni, nie do kosza?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tak, wstawie je do szklarni i niech tam powoli rosna. Moze przynajmniej cos doczeka finalu@Pierr1947 tak wlasnie robie😉 jednak tym razem przegialem pale i skutki sa jakie sa. Daje zawsze ziemi sie wyjalowic i leje organike od 3 tygodnia gdy mineralow w teorii nie powinno juz w niej byc. Nigdy nie mialem zadnych problemow poza tym razem

@Boczelli jade na zakupy i gdy wroce to zasiadam do zamawiania. Dodatkowo chce i tak pojechac kupic jakies pestki stacjonarnie😅 dam znac jak zloze zamowienie i napisze co wymyslilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka chyba jest tak jak napisałeś że przegieles pałkę hehe Kiedyś pisałem do plagron jak był Q&A o mieszaniu ziemi Terra z nawozami bio odpisali że nie rekomendują tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 wywale je do szklarni i zostawie te ktore beda sie nadawaly. Cos moze dotrwa do jesieni

@Boczelli jedne zakupy zrobione. Stwierdzilem, ze raz sie zyje i wykorzystam cala powierzchnie boxa na postawienie 12 roslin😂 narazie beda staly w wiekszej czesci a gdy automaty dojda to rozmontuje scianke dzialowa i rozstawie je na calej powierzchni

Screenshot_20240427_132029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...