Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@nolifesy jak na screenie. Jesli chodzi o jego dzialanie to jestem bardzo zadowolony. W najgorszych momentach zbijal mi wilgotnosc z 70% do 45% bez zadnych problemow. Zbiornik na wode oprozniam raz dziennie a ma pojemnosc 6 litrow. 2x zdazylo sie, ze byl full i osuszacz sie wylaczyl ale to z mojego lenistwa bo nie chcialo mi sie isc wylac z niego wody

Screenshot_20240712_064114_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nolifesy mój za 400pln, ale nie taki bajerandzki ma możliwość podłączenia rurki i zamiast do zbiornika wodę można odprowadzić na zewnątrz. Tylko odpływ musi być niżej niż wypływ z osuszacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyslalem sprawe i candy poszlo do sciecia. Nie chcialem jej juz trzymac bo pozniej nie bede gdzie mial tego wszystkiego suszyc a tak polece partiami. Trym w szopie na rowery bo zapach jest bardzo intensywny i nie wiem jak to bedzie w czasie suszenia😅

20240712_191546.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniete i zaraz laduje na suszarce🙂 moglem sie bardziej przylozyc ale jak dla nie to te kilka lisci nie przeszkadza🙂

20240712_204446.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy juz troche przeschla wiec wzialem mniejszego topka na testy. Nigdy nie mialem w rekach (albo tak dawno, ze nie pamietam) tak lepiacego sie jarania. Mlynek zamiast to przemielic to oblepil sie caly tematem i musialem to wyskrobac. Mieszanie z tytoniem tez nie nalezy do najlatwiejszych😅 smak jak narazie fajny ale bez szalu za to zapach... nazwa mowi wszystko🙂 dzialanie ciezko mi teraz okreslic bo jak zwykle proby sa od razu po pracy a nie przychodze z niej wypoczety i pelen sil😂 jak na ten moment jest ok a z czasem bedzie juz tylko lepsze🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nastepna do sciecia🙂 zajme sie nia wieczorem gdy poloze mlodego spac🙃 z kazda wyciagnieta sztuka stwierdzam, ze to grow jest nieudane. Rosliny sa niskie a co za tym idzie topy malutkie. Poczatkowo liczylem na 500gramow z calosci. W tym momencie zastanawiam sie czy wyjdzie 400 wliczajac w to automaty😐 z kazdej rosliny scinam okolo 50gramow wiec tyle co nic patrzac na to jakie mialy warunki. Nie zwalam nawet juz tego na poczatkowe przenawozenie i walke o odratowanie roslin. Poprostu trzymalem je za nisko i nie dalem im podrosnac przed zmiana swiatla. Nastepne grow mam nadzieje bedzie bardziej udane...

20240717_182103.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja...🙃  do weekendu sezony znikna na 100% i wydaje mi sie, ze jeden milkyway rowniez bedzie mogl zostac sciety bo wyglada bardzo obiecujaco. Dwa pozostale krzaki postoja jeszcze max tydzien gdyz w weekend kielkuje nowe nasionka. 2-3 dni kielowania + ze 3 dni zanim wyjda na powierzchnie i wszystko powinno sie zgrac🙂 szybkie mycie boxa i jedziemy od nowa😁😁😁

20240718_211320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj pora na black orchid🙂 przez caly tydzien nie dostala nic do picia i wyglada jak wyglada. Nie chcialem jej pompowac woda bo mija sie to z celem tuz przed scinka. Do wieczora postoi w szopie a gdy zrobi sie chlodniej to sie nia zajme✂️✂️😁

20240719_162842.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc juz w sloikach, czesc sie suszy, czesc rosnie a czesci juz nie ma😂 male podsumowanie jak to wyglada dotychczas... Lemon Skunk 43gramy, Cheese cos kolo 55gramow, Candy Rain rowniez okolo 55gramow, gg#4 74gramy czym mnie zaskoczyl🙂. Na ta chwile z czterech roslin wyszlo okolo 225gramow +- 10, ktore poszly w miedzyczasie. Jealousy i Black Orchid na suszarce🙂

20240719_201139.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni sezon idzie dzisiaj do sciecia. O dziwo jeden z milkyway ma bardzo dorodne topy i mysle, ze bedzie z niego wiecej niz z sezonu😅 zaczynam sie zastanawiac czy winny temu nie jest topping i nadmierne meczenie roslin. Nastepne grow bedzie wykonane w inny sposob i chce zobaczyc czy bedzie roznica na wadze🙂 dzisiaj wkladam nasionka do kieliszka a jutro leca na waciki😁

20240720_175335.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni sezon w sloiku. Podsumowujac cale grow z 7 sezonow wyszlo mi okolo 370-380 gramow co daje srednia w okolicy 50gramow na rosline. Bida az szkoda gadac ale... moja wina🤷‍♂️ Nastepne grow bedzie bardziej udane bo bedzie troche "pozegnalne" gdyz po nim robie duza przerwe i tym razem musze sie postarac. Wynik 80gramow z rosliny byl by dla mnie jak najbardziej zadowalajacy i do tego bede darzyl. @Testermozesz przeniesc do zakonczonych 🙂

20240727_103055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...