Skocz do zawartości
Toni

Co się dzieje z roślinami?

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli powiedz mi lampe podciągnąć może więcej  już na 85 % a za tydzień np 90 % , i tak stopniowo wiecej az do 100 % jest aktualnie 80% ?  ,jutro zacznie się 3 tydzień Flo ,zostało do końca niecały miesiąc myślę 😉 czy od razu ją na 100% ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za szybko ,zostaw sobie regulacji na flo troche😉

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo  @Boczelli dziś wyglądają tak kurcze ta pierwsza na dole najgorzej, plamy na lisciach brązowe, praktycznie na wszystkich 5 tak samo, nawozy były są co drugi dzień na zmianę z Calmag , i tak , bio grow sypie im 45ml. Teraz do tego blomm 35ml, i heaven 45ml, i top max 15ml. To wszytko idzie do 11 litrów banki z wodą, oczywiście później ph 6,2 mierze  itd. A następne podlanie sypie im tylko calmag w ilości 15ml . Na 11 litrów wody , lampa jest na 40cm i od wczoraj na 85%, zostało im gdzieś około 4 tygodnie myślę do końca,  doradźcie co robić? , cenne rady zawsze w cenie ,pozdrawiam 👍💪

20240402_140542.jpg

@mateo  @Boczelli20240402_142834.thumb.jpg.4c9e909490c25e6b8a5105daad937391.jpg

20240402_142806.jpg

20240402_142829.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni nie wygladaja gorzej niz ostatnio wiec jest dobrze. Niedobory juz sie nie cofna, ale jak nie postepuja to znaczy ze sytuacja w miare opanowana. Ja tu widze wiecej niz 4tyg do konca, daj im przy kolejnym podlaniu 2 razy tyle supli co teraz, a potem juz dawaj normalnie bez bio grow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tak sledze neta i znalazłem co.mi pasuje to może niedobór potasu, ale rypie im grow I blom a tam jest potas, co myślisz?

Screenshot_20240402_145117_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni pisałem ci juz o tym kilka postow temu... Mowie ci daj im tego blooma i top maxa raz, a porzadnie po 10ml litr to moze zaskocza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ma być gotowa niby w 75dni , a dziś jest 44 dzień ,zobaczymy 💪

Dziś jest calmag w planie dalej po 15ml na 11 litrów wody.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kwitną może być że cal mag blokuje pk ktoś pisał o tym tu na forum  U mnie też myślałem że nie ma cwlmagu i dawałem 2x dawkę nie pomagało nic i odstawiłem dałem pk przez 2 podlania bez calmqga i sytuacja się poprawila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo o to moze byc tez przyczna ,tez wyczytalem to gdzies ,moze faktycznie dzis wszytymam sie z Calmag, pojdzie sama woda ,a nastepnie podlanie tak jak boczeli wspomniał jebne im dawkę 10 ml na litr wody ,blom i top max 

@mateo dostaje paranoji chyba , za duzo siedze i mysle i nic wykobinowalem 😁😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...