Skocz do zawartości
murzynek420

Bakterie i fishmix

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, kupiłem fishmix bo miałem jakąś dziwną rozkmine że go się łączy z biogrowem. Jak to jest, lepiej fishmix na węg do kwitnienia i potem zamienić na bigrow, czy w ogóle go odpulić ?  Drugie pytanko, znacie jakieś fajne bakterie/grzyby? Bo 150g od biobizza prawie 3 stówy kosztuje, nie dam zwyczajnie rady tego kupic w tym miesiącu, z resztą nie wiem czy w następnym też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420

Odpowiadając na pierwszą część pytania dotyczącą Fishmix i BioGrow od BioBizz, oba produkty są używane do różnych celów i etapów wzrostu roślin konopi, ale mogą być używane razem w różnych fazach wzrostu dla lepszego efektu. Fishmix jest zazwyczaj stosowany na wczesnym etapie wzrostu rośliny, ponieważ dostarcza bogatej w składniki odżywcze mieszanki, która wspomaga wzrost. BioGrow, z drugiej strony, jest zalecany do stosowania przez cały okres wzrostu rośliny, jako organiczny nawóz wzrostowy. Możesz zacząć od Fishmix na początku i przejść na BioGrow w miarę rozwoju rośliny, szczególnie gdy zaczyna kwitnąć, co może pomóc w optymalizacji wzrostu i zdrowia roślin.

Jeśli chodzi o drugie pytanie dotyczące bakterii i grzybów, istnieje wiele tańszych alternatyw na rynku, które mogą wspomagać zdrowy wzrost roślin konopi poprzez poprawę struktury gleby i zwiększenie dostępności składników odżywczych. Rozważ poszukiwanie produktów zawierających mikoryzę i inne korzystne mikroorganizmy. Produkty zawierające mikoryzę tworzą symbiotyczną relację z korzeniami roślin, co może znacząco poprawić zdrowie i wydajność rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...