Skocz do zawartości
tomarax70

Sezon 2024 szykuje boxa i potrzebuje pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989

13 godzin temu, vego1989 napisał:

@tomarax70 mniejszy plon 

@vego1989 Roślina będzie tylko rosła 4 tyg bez flo  więc będzie zdawało egzamin? Kurczę wczoraj podłączyłem lampy i nie odpaliły. Nwm o co chodzi dziś będę szukał dziury . 

IMG_20240315_051907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale jak dla mnie to jest rzezbienie w gownie. Liczba lumenow ma sie nijak do poboru pradu, sprawnosc tych lamp jest gorsza niz cfl czy hps starego typu. Nie chce mi sie tego liczyc, ale mysle ze za roznice w poborze pradu juz w polowie uprawy moglbys kupic gotowa lampe albo zrobic oszczedny zyrandoled.

Pamietaj ze chytry dwa razy traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zna ktoś się na elektryce , bo ja słabo . Podłączyłem i prąd dochodzi do lampy a nie świecą. ( Dziwne bo prąd jest i w + i - ) Albo obiek zamknięty . A czemu nie świecą 😭😭

@Boczelli Masz racie z tą oszczędnością. Ale takie czasy każdy próbuje oszczędzić na czym popadnie... Przynajmniej ja nie przelewa się ✌️ Dziś ostatnia próba jak nie demontuje i inna zamówię...A te pojadą na giełdę. 😂😉

Edytowane przez tomarax70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, moonka napisał:

@tomarax70 sprawdziles wczesniej czy kazda dziala?

Sprawdzałem tylko wcześniej gdzie indziej w innym pomieszczeniu działały...  Dziś zmienię kabel i podłącze i zobaczymy wczoraj prąd szedł przez kilka przedłużaczy. Dziś coś pozmieniam jak mnie w powietrze nie wyjebie to się odezwę. Narazie muszę przesiedzieć w robocie do 16 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Wiadomo zamawiam kilka jeszcze kilka szt i chcem małe komputerowe pod baterię podpiąć zobaczymy czy wyjedzie 😉😅 Tamta szyna jest na 250w na dwie fazy nie będę ciągnął kabla specjalnie lampy dają dobrze więc odpuszczę mam tam koło 29000Lum metraż 150x60 

Dorzucę filmik 😉✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 na takiego boxa komputerowe jako mieszajace beda spoko, ale jako wyciag musisz dac cos mocniejszego. Jak chcesz najtaniej to wstaw wentylator lazienkowy, a wlot zrob pasywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...