Skocz do zawartości
HubaBuba

Początek i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy w tym temacie i mam pare pytań chcialem zaczac z nasionami green gelato auto i mam pytanie jaka ziemia była by potrzebna do nasion tego typu czy ziemia firmy canna terra byla by dobra pod to i jakie lampy bedą potrzebne bo chcialem zakupic CFL 200W na boxa 60x60x140cm chcialem tam wstawic z 3 doniczki materialowe 13L i czy te rzeczy by starczyły do reszty asortymentu nie potrzebuje pomocy dziekuje za kazdą odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, HubaBuba napisał:

chcialem zaczac z nasionami green gelato auto i mam pytanie jaka ziemia była by potrzebna do nasion tego typu czy ziemia firmy canna terra byla

była by ok

Godzinę temu, HubaBuba napisał:

jakie lampy bedą potrzebne bo chcialem zakupic CFL 200W na boxa 60x60x140cm chcialem tam wstawic z 3 doniczki materialowe 13L

za słaba trochę lampa na tą powierzchnię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HubaBuba CFL to przeżytek. Kup Mars Hydro TS600 albo Spider Farmera 1000 albo doloz troche i wez Marsa TS1000, do 350 tez dalbys rade sam zbudować porzadny zarowkoled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HubaBuba lampe dobierasz pod boxa a nie pod ilosc roslin🙂 ja w 60x60 upchalem 4 rosliny z ledem 100W ale bylo full i przenioslem sie do wiekszego boxa z mocniejszym swiatlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkamam pytanie domyslam ze sie znasz a nie chce tworzyc nastepnego artykułu wiesz czym podlewac taką rosline czy woda z kranu wystarczy czy ją filtrowac?

 

1 godzinę temu, moonka napisał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...