Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej to mój 4 grow. Lece na zakładkę.
Po 2 dobach moczenia poszły w ziemie 3x auto gorilla zkittles.
Już wiem, że popełniłem kilka błędów z nasionami, raz ciepło, raz zimno miały ale wykiełkowały, 2 ładnie, jedna krótka.
Mam kilka pytań i zagwózdek, a także bede wdzięczny za podpowiedzi i Wasze patenty.
To długie, w kącie to foto Wedding Cake, który sie zrewegował 😄


Pytanie nr1
Ścinać go? powiedzmy ok 40% mlecznych. On jeszcze ładnie sobie kwitnie ale nie wiem czy reweg nie wydłuży znowu jego kwitnienia
Pytanie nr2
Światło 12/12 bedzie ok w pierwszych dniach? Czy dać dłużej?
Pytanie nr3
Jak małe wyjdą, robić im jakieś domki? Z butelek poobcinanych, czy jakiś inny jest patent, aby utrzymać wysoką wilgotność przez pierwsze dni.

Będę wdzięczny za rady!

 

DSC09706.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie

1 mozesz go jeszcze potrzymac

2 dla automatow moze byc 12/12 jedynie moze to troche opoznic ich rozwoj. Lepiej by bylo wiecej swiatla, ale to z kolei moze spowodowac kolejny reweg u tego wedding cake

3 jezeli masz za niska wilgotnosc to mozesz zrobic nakrycia, pamietaj o dziurkach w nakryciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile brązu jest bardziej niż mleka chyba że zależy ci na przezroczyste -ml3ko tylko to ok 

 

Na auto nie ma czasu ogień światło musi być jedni świecą cały czas ja jestem zdania że roślina musi odpocząć też i musi mieć krótka no 

 

Jak chcesz to można fajne mini szklarnie kupić sprawdzają się bardzo fajnie,zraszasz rośliny i pokrywę całą przezroczysta zamykasz wentylację i mają miło ciepło, jasno i wilgotno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...