Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Czy do Growboxa  o wymiarach 70x70 warto zakupić dwie lampy mars hydro ts 1000 ? Czy z tego będą jakieś większe plony ? 

Czy może warto dokupić do takiego zestawu jeszcze tylko dwie żarówki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic @Boczelli @vego1989 @Resio666  Dziękuje za odpowiedzi! 

Sprawa wygląda tak, że fajny zestaw jest do kupienia czyli lampa ts 1000+box 70x70.... no i tu się zastanawiam czy lepiej zakupić dwie żarówki dodatkowe do tego czy ewentualnie drugą lampę ts 1000... 

7 godzin temu, vego1989 napisał:

@Oskar123 nie zmieścisz 2xhyba...

z tego co wyczytałem rozmiarowo powinno być oki

6 godzin temu, Resio666 napisał:

@Oskar123 Kup coś tak 200 wat +   i będzie idealne 

No i właśnie nie wiem czy nie lepiej 2x mars hydro ts 1000 odpalone na max 80% czy dwie @Boczelli żarówki z czego będzie więcej korzyści ?

11 godzin temu, Boczelli napisał:

@Oskar123 mialem takiego boxa I 1 taka lampe to troche brakowalo mocy, ale 2 to przesada. Lepiej 1 porzadna, ewentualnie dodatkowe zarowki.

no gdyby nie fajna cena zestawu to też bym raczej tak wybrał.... kurcze zakłopotanie tu mam - a jakie żarówki ewentualnie dokupić coś poleciłbyś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Oskar123 jak masz za dobre pieniadze to bierz. 

2xTS1000 by robiło robote w tym boxie, ale jak masz placic normalna cene to lepiej kupić 1 wieksza lampe.

PS. Mam TS1000 na sell 😎

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Boczelli napisał:

@Oskar123 jak masz za dobre pieniadze to bierz. 

2xTS1000 by robiło robote w tym boxie, ale jak masz placic normalna cene to lepiej kupić 1 wieksza lampe.

No cena jest spoko - tylko jaka jest różnica miedzy tym: 2x mars hydro ts 1000 vs 1x mars hydro ts 1000 + dwie żarówki / w boxie 70x70 będą odczuwalne różnice w plonach...

np  30% więcej zbioru jak ma się dwie lampy niż  jedną lampę ts 1000+dwie zarówki itp ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskar123 to sie tak nie liczy. Gdybys zrobil wszystko idealnie tzn. Wzorowo poprowadzil rosliny to pewnie plon bylby wyzszy przy 2 lampach, ale o ile % nie do oszacowania, za duzo zmiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka juz dawno o tym myslalem 😄 😄 ale nie wejdzie w boxa , i tyle co mam, to mi wystarczy, co 150 dni 500 g i jestem zarobiony , juz nie wspomne o ziomkach co sraja po gaciach jak im mowie , ze to moje jaranie , jeden ziom przez godzine mowil ale dobre ale dobre ale dobree !!!! inny , ze tak dobrego silver haze nie palil 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy gadales, gadales i gadales o tych 300w ze i ja sie skusilem na mocniejsza lampe 😅

@moonka co to, to czarne co wisi po lewej stronie?

Aa dobra widze kamera

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...