Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Czy do Growboxa  o wymiarach 70x70 warto zakupić dwie lampy mars hydro ts 1000 ? Czy z tego będą jakieś większe plony ? 

Czy może warto dokupić do takiego zestawu jeszcze tylko dwie żarówki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic @Boczelli @vego1989 @Resio666  Dziękuje za odpowiedzi! 

Sprawa wygląda tak, że fajny zestaw jest do kupienia czyli lampa ts 1000+box 70x70.... no i tu się zastanawiam czy lepiej zakupić dwie żarówki dodatkowe do tego czy ewentualnie drugą lampę ts 1000... 

7 godzin temu, vego1989 napisał:

@Oskar123 nie zmieścisz 2xhyba...

z tego co wyczytałem rozmiarowo powinno być oki

6 godzin temu, Resio666 napisał:

@Oskar123 Kup coś tak 200 wat +   i będzie idealne 

No i właśnie nie wiem czy nie lepiej 2x mars hydro ts 1000 odpalone na max 80% czy dwie @Boczelli żarówki z czego będzie więcej korzyści ?

11 godzin temu, Boczelli napisał:

@Oskar123 mialem takiego boxa I 1 taka lampe to troche brakowalo mocy, ale 2 to przesada. Lepiej 1 porzadna, ewentualnie dodatkowe zarowki.

no gdyby nie fajna cena zestawu to też bym raczej tak wybrał.... kurcze zakłopotanie tu mam - a jakie żarówki ewentualnie dokupić coś poleciłbyś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Oskar123 jak masz za dobre pieniadze to bierz. 

2xTS1000 by robiło robote w tym boxie, ale jak masz placic normalna cene to lepiej kupić 1 wieksza lampe.

PS. Mam TS1000 na sell 😎

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Boczelli napisał:

@Oskar123 jak masz za dobre pieniadze to bierz. 

2xTS1000 by robiło robote w tym boxie, ale jak masz placic normalna cene to lepiej kupić 1 wieksza lampe.

No cena jest spoko - tylko jaka jest różnica miedzy tym: 2x mars hydro ts 1000 vs 1x mars hydro ts 1000 + dwie żarówki / w boxie 70x70 będą odczuwalne różnice w plonach...

np  30% więcej zbioru jak ma się dwie lampy niż  jedną lampę ts 1000+dwie zarówki itp ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskar123 to sie tak nie liczy. Gdybys zrobil wszystko idealnie tzn. Wzorowo poprowadzil rosliny to pewnie plon bylby wyzszy przy 2 lampach, ale o ile % nie do oszacowania, za duzo zmiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka juz dawno o tym myslalem 😄 😄 ale nie wejdzie w boxa , i tyle co mam, to mi wystarczy, co 150 dni 500 g i jestem zarobiony , juz nie wspomne o ziomkach co sraja po gaciach jak im mowie , ze to moje jaranie , jeden ziom przez godzine mowil ale dobre ale dobre ale dobree !!!! inny , ze tak dobrego silver haze nie palil 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...