Skocz do zawartości
Gość

Prośba o ocenę stanu roslinek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam wszystkich ,już wróciłem  po świętach ,troszkę szybciej ,czy wsio jest ok z nimi ?

IMG_20231227_130553_1.jpg

IMG_20231227_130545_1.jpg

IMG_20231227_130540.jpg

@Kiwi473 roślinki przed wyjazdem do PL soczyscie były przelane ,podlewam woda dostaną zmieszana z Muszynianka ,bez dodatku żadnych nawozow póki co ,pH tej wody 5,5-6,0 po mierzeniu miernikiem ,lekko może żółte bo przelane? Ta środkowa ma się najlepiej ,ma 21 dni ,pozostałe mają może z 10-11 od wyjścia z ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wydaje mi się że takie coś zauważyłem na 1 roślince,tej której dodałem 1 zdjęcie ,możliwe to?

Screenshot_2023-12-27-20-46-17-11_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kiwi473 napisał:

Wydaje mi się że takie coś zauważyłem na 1 roślince,tej której dodałem 1 zdjęcie ,możliwe to?

jest możliwe a nowe liście chyba zdrowo wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic jest też napisane że od pryskania liści woda + światło mogło powypalac ,faktycznie psikam dziennie liście z 3x .... 

 

A jak się okaże że to ta choroba ,to co ? Na innych nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kiwi473 napisał:

jest też napisane że od pryskania liści woda + światło mogło powypalac ,faktycznie psikam dziennie liście z 3x .... 

tak mi się wydaje że to jest to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...