Skocz do zawartości
timon1987

mata led ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje porady mam boxa 100x 100 wysokosc 80 cm :

Grow The Jungle The Jackson ORIGINAL 250W Lampa LED Grow Dimmable SMD Samsung + Osram 

takie cos da rade ? f1 hybrydy chce spróbować np : Meduza Tytan  z RQ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timon1987 Teoretycznie na taką powierzchnie dedykowane są ledy 300 wat chodź myślę że 250 też opierdoli temat...jak musisz kupić akurat 250 to kup jak możesz dołożyć do 300 to będzie zajebiscie 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timon1987 Jakie masz fundusze na lampe ? 


Jak ja bym kupował to te dwie  

https://www.led-grower.eu/lumatek-attis-300w-pro-2-7--mol-j/     ( @Lady Green   na niej  leci i jest zadowolona   )  możesz przejrzeć jej relacje )    

https://marshydro.eu/products/mars-hydro-smart-fc-3000-evo/   ( tą ja kupuję   i mam identycznego boxa jak ty  )  jest tańsza od Lumateka  a równie zajebista ( a nawet ciut lepsza )  😄 
 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi zeby to konkretnie sobie rosło a nie jakies karły itd... zastanawiam sie nad tymi f1. A TY Resi666 jakie w swoim boxie bd ładował pestki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timon1987 co ma się grzać ? 

Ledy 300 w są dedykowane pod taka powierzchnie uprawową ( nawet 350 w )   one nie wytwarzają praktycznie ciepła   nie ma prawa się nic stać jak będziesz zachowywał odpowiednie odległości od rośliny 
Jak wezmiesz nieodpowiednią odmianę zajebiesz zbyt długiego wega po czym przełączysz 12/12 i one jeszcze wyjebią do góry to może być problem 😄   ale na wszystko jest sposób   

Bendingiem ( LST )  ukierunkujesz rozwój rośliny  ( żeby wypełniła jak największą powierzchnie w poziomie )  pozniej dojebiesz ScrOG    ( Polecam zobaczyć jak to zrobił @mateo )  kurwa książkowo 💪  i nie ma prawa rosnąć zbyt wysoko

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ledy ale nie panele a poprzeczki jak dasz mieszajacy ponad nie powietrze przechodzi pomiędzy i temp w boxie jest idealna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...