Skocz do zawartości
Resio666

Co wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wariaty 🤙

Pomóżcie trochę staremu wariatowi z mocnym spectrum adhd 😄  przy wyborze oświetlenia Led  . Resztę mam ogarniętą  ale przy oświetleniu pierdole sie jak moja sąsiadka z kurierem ..  Za chu....  nie wiem co wybrać  im więcej czytam tym bardziej mam rozkurwiony łeb 😕👽

Lumatek Attis 300 Pro   2.7 µmol/J

Mars Hydro FC 3000-Evo Samsung   2.85umol/J

Co wy byście wybrali dla siebie  ( oczywiście pod względem technicznym , jakościowym , wydajnościowym itd kurwa itp ...   ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic Juz zgłupiałem 😄 nie sądziłem że kupno lampy będzie tak problematyczne 😄 ja jebie a co dopiero uprawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 03/12/2023 o 10:06, Kibic napisał:

@Kamehameha to co lepszy ten mars od lumateka?

Obie lampy są dobre, ale obecnie środy lm301h które są w Marsie ,są najbardziej wydajnymi na rynku di uprawy naszych roślinek, zapewniają im jak najlepsze naświetlanie.Wpisz sobie w Google i poczytaj opinię o nich.Cenowo Mars jest tańszy,bo to chińczyk, ale diody samsunga lm301h robią robotę.Ale sama lampa nie da gwarancji obfitych plonów, są inne czynniki wpływające na grow, ale  odpowiednie światło to podstawa wzrostu. Poszukać relacjii uprawy na tych lampach ,opinii użytkowników i podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam sam lecę na ledach lm301 mam spidera jak foty, światło jest ważne, ze swojej strony mogę powiedzieć że budowa jest też ważna. Zmieniłem z budowy panela na poprzeczki bo temp jest ok 30 stopni czyli to czego potrzebowałem

Screenshot_2023-12-04-19-21-33-563_com.android.chrome-edit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...