Skocz do zawartości
Swierzak

Szukam kompletu

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje Panstwa rady w sumie kompleksowej. Sprawa wyglada tak. Bede mogl miec legalnie 6 krzakow, 3 ja, 3 moja zona. Troche poczytalem i mysle o dwoch boxach 120x120 po 3 krzaki w jednym boxie w donicach 20l  i zabawa w ScrOG. Mam juz dogadane , za grosze, lampy HPS 400 i 600. Pytanie lepiej wstawic 2x400 czy 1x600 plus cos dodac? Do HPSow, chcialbym dokupic LEDy, zwlaszcza na faze wegetacji. Sa tylko z barwa niebieska czy trzeba kupowac full spectrum? I chyba najwazniejsza sprawa, nawozy. Jakie i ile na takie plany, zwlaszcza majac na uwadze Scrog ? Chcialbym raz liste zrobic, kupic jak bede w Polsce i zeby mi potem nie braklo. Jesli sie gdzies myle, zle mysle, prosze mnie poprawic. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Andi napisał:

@Swierzak chcesz 2 boksy i w każdym po 3 krzaki?

Tak, dwa boksy po trzy krzaki tylko nie jestem pewny czy 120x120 nie bedzie za duzy. Boxy bede budowal w budynku gospodarczym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Andi napisał:

@Swierzak to na 3 krzaki to za duże starczy np. 80x80

Dzieki. To jeszcze bardziej ulatwi mi budowe a docelowo mysle o 4 boxach 🙂 Bede mogl miec trzy krzaki na osobe ale w fazie kwitnienia, razem z zona 6, wiec mam plan taki, zeby w dwoch bawic sie w treningi a kolejnych dwoch kwitnienie ale to plan na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swierzak gdzies jest takie prawo co do ilości krzaków? Czy sam sobie dajesz taki limit?

Co do boxa to na 3 krzaki spokojnie starczy 80x80 i 1 hps400. Nawozy to zalezy czy chcesz organiczne czy mineralne, najlepiej bierz caly set na weg i flo i jednej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Boczelli napisał:

@Swierzak gdzies jest takie prawo co fo ilosci krzakiw? Czy sam sobie dajesz taki limit?

Co do boxa to na 3 krzaki spokojnie starczy 80x80 i 1 hps400. Nawozy to zalezy czy chcesz organiczne czy mineralne, najlepiej bierz caly set na weg i flo id jednej firmy

Od stycznia wchodzi w Niemczech. Trzy krzaki kwitnace na osobe i do 25 gram przy sobie. Bedzie tez dozwolone palenie na ulicy ale po godzinie 22.  Juz doczytalem, ze najlepiej jednej firmy ale sa rozne zestawy a nie mam pojecia jak wyliczyc , na ile jest taki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...