Skocz do zawartości
kogucik1337

Po czym rozróżnić, że na spocie były psy czy zwykły człowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, zastanawiam się czy są jakieś typowe, przewidywania działania psów w przypadku znalezienie spota na outdoorze? Zawsze wszystko wycinają czy zdarza się, że zostawiają i dają fotopułapki? Raz mi zniknęła połowa krzaków (ta z topami), a połowa została, ale bałem się, że jeszcze się wpierdole i więcej na spota już nie przychodzilem. Są jakieś typowe znaki, po których można być pewnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To byli złodzieje, policja by NIC nie wycinala tylko zastawili by fotopulapki i czekali a w międzyczasie obserwowali teren czy ktoś się nie kręci i zrobili by tak, że raczej bez wlasnych fotopulapek byś się nie zczail, że ktoś był. U mnie ktoś się kręcił 3 listopada, mam monitoring  ustawiony na dachu i za dnia chuja widać ale po ciemku ewidentnie był tam samochód i przez ok godzinę tam siedzieli, były co najmniej 4 osoby razem z kierowcą, bo było widać jak przechodzą przez przód samochodu na zapalonych światłach, myślałem, że to złodzieje ale z daleka patrzyłem jak pojechali, że nic nie ukradli. Za to wczoraj był tam mój ex kolezka i zajebal sobie szczyty i zastanawiam się czy teraz jego będą ścigać, bo jeżeli była tam policja 3 października, to chłop sam się wjebal a ja mam spokój.

Odsiedzi zlodziejszek kilka miechow na sankcji i gitara ha ha...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...