Skocz do zawartości
waha55555

Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się przywitać, więc witam szanowne grono, i odrazu przechodzę do tematu, wile osób pisze aby samemu uprawiać, bo ceny medycznej marihuany są wysokie, więc to fakt że uprawa samemu wychodzi taniej, jednak chciałbym się zapytać się czy posiadanie recepty i uprawa jest w razie nieprzyjemnej wpadki formą łagodzącą? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia. Kiedyś słyszałem że ktoś właśnie tak się tłumaczył, że kupno z aptek wychodziło drożej i dlatego sam uprawiał, a że nie posiadał nic co wskazywało by na sprzedaż to sprawa była potraktowana ulgowo, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat ? 

Pozdrawiam Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waha55555 jeden zyd powie tak a inny zyd powie nie 

to zalezy jaki bedzie mial humor sedzia ? sedzina ? czy byles karany ? czy sa dowody na sprzedaz, udostepnianie innym osobom ?  i to zalezy jak dobrym aktorem bedziesz w sadzie , jakiego adwokata sobie wezmiesz , to jest jak wypadek lotniczy ,musi zdarzyc sie kilka problemow aby samolot spadl , i czemu tak myslisz ze cie zlapia ?? sa tu ludzie co maja po kilka kg w domu i sobie zyja bez stresu 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uprawą mam już doświadczenie, i wiem jak być dyskretny, bardziej chodzi mi o to, że moje dzieci już dorastają, zaczyna się okres wychodzenia do kolegów i tak sobie czasem zastanawiam, że może być sytuacja kiedy będą w nieodpowiednim miejscu, gdzie może pojawić się policja, która może przeszukiwać miejsce zamieszkania, sam nie wiem, wiem że może rozmyślam na zapas, dlatego też szukam jakiś sposobów na żeby w razie czego móc jakoś się chronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...