Skocz do zawartości
sTix33

Liście umierają coś jest nie tak pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, coś jest nie tak, od kąt zaczęły mi kwitnąć sezonówki (12dni) liście wiatrakowe jak i te mniejsze zaczęły umierać, z początku to jeden czy 2 listki a teraz to tragedia

Może ktoś coś doradzić? Czy to tylko brak azotu czy coś ją boli. Ph git 

20230922_164119.jpg

20230922_164128.jpg

20230922_164225.jpg

20230922_082202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia kupna doły wykopane były na około 15l 

20230922_191921.jpg

Jutro zalewam wszystkie krzaki pk 13/14 +alga bloom+ biohumus bo na chwilę obecną nie mam innego azotu także zobaczymy jak to będzie wyglądać na dniach

JJeżeli te żółte liście to norma to nie będę się za bardzo na nich skupiał, ważne że kwiaty rosną z dnia na dzień i nIc ich nie blokuje 

Dziękuję za pomoc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dolomitu nie dawałem także jutro z rana lecę do sklepu i przy okazji kupię nowy miernik chyba widziałem coś typu jednorazowego użycia także też ogarnę 🙂

Może być problem że nie dojdzie ale chociaż postaram się zeby topy były jak największe. 

Miały być same automaty a urosły sezony, pestki od szwagra (mam zajebsite automaty szwagier chcesz ?) 🤣🤣 także no nic nie zrobisz, trzeba wychować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...