Skocz do zawartości
mattjah

Co jest grane? pleśń na kwiatach

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka co jest grane wszystko było ok a tu nagle taka Suszka sie zrobila, Może to być przyczyna dodania ciała obcego?

IMG_20230918_191909.thumb.jpg.b8f5b12604f8af67256cc86e56cc99ba.jpg IMG_20230906_212834.thumb.jpg.e0ee0735fa299c996b53bc7244ab8242.jpg

bylo ok 

IMG_20230914_004359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mattjah  Plecha zapukała do bram twego królestwa. Widocznie warunki sprzyjają tworzeniu się pleśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mattjah Plecha wchodzi, gdy warunki jej sprzyjają, czyli pomieszczenie jest mało przewiewne, nie ma odpowiedniej wentylacji, czyli stałej wymiany powietrza, jest duża wilgotność, co sprzyja tworzeniu się pleśni.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mattjah Wyrzuć wszytko, co ma w sobie plechę , pleśń zawiera mykotoksyny, jakie są jednymi z najniebezpieczniejszych toksyn na ziemi, powodują różne nowotwory, więc nie pal tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mattjahpowodzenia.w zeszłym roku musiałam zakaczyc etap kwitnienia ...wycieciem krzaków... Z plecha nie da się walczyć, jedynie można wydłużyć jej czas w naszych kwiatkach.. Ja tak samo utraciłam swoje kwiatki... Tak czy siak to twoja decyzja.... Co zrobisz... Bo Ja miałam mniej i słabiej, ale robotę w paleniu i tak robiło:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kwiatuszkowa93 Palenie tematu z pleśnią to czysta głupota, to droga ku poważnym problemom zdrowotnym włącznie z zaliczeniem zgonu przez własną głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...