Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 wszystkie topy są zwrócone w stronę swiatła dzięki czemu tworzy się śćana topów, z tyłu są liśće tam nie potszeba oświetlać,  z jednej doniczki można max  50g suchego wychodować,  czyli z obu pięter 800g z jednego żutu przy dwuch cmh 315, w uprawie choryzontalnie nie osiągalny jest taki wynik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyż nie są piękne?    Dzisiaj znowu opuszczam  moje piękne, niedługo  chewerest mam nadzieję nie przegapić, jak myślicie ile im zostało ? 

16994558239092354964672809441095.jpg

16994558587682905028433450674030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers     mam tutaj cmh 315wat  i z  jednego piętra  można wyciągnąnć 400g,  na jednej doniczce w najlepszym wypadku zmieści się 50g  po ususzeniu.  Tyle praktyki wylicz sobie sam bo ja z  obliczeń to cienki jestem,  

@Prepers w tym wynalazku są dwa piętra  mogą tworzyć jeden duży growbox lub dwa mniejsze, wszystko zautomatyzowane podlewanie oświetlenie dwa zbiorniki na wodę razem 140l, użytkowanie wynalazku jest mega wygodne a gdy używasz wody deszczowej do podlewania ryzyko porażki znikome, to już moja piąta uprawa  w tym wynalazku każda się udała i jeszcze ani razu nie regulowalem pH  ani etc, mimo to   topy zawsze były tłuste a rośliny zdrowe a jest to uprawa chydropomoczna, w keramzycie,  

@Adrianosiku ps: czym sobie zasłużyłem byśnie miszczem  mnie nazywał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosiku liczę że +/- 400w z wentylatorami ci hula, więc 2g z wata, a z lampy licząc tu uuuuu :)))), i jeszcze trochę.

Dopiero zaczynam, ale serio wygląda to bardzo dobrze, i zainteresowałeś mnie tym, a odczułeś różnice w mocy takiej miniaturowej?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam zestaw pestek gratisowych,chyba ten sam sklep 😉,Candy Dawg 👹 piekielna moc,jeszcze była Santa Marta Haze mocarna także,jeden Candy nie dał rady i odpuścił,drugi,karzeł opóźniony w rozwoju z przodu pośrodku dał 23 suchego,reszta 5 pozostała równe 400 suchego piekielnie mocnego i długo klepiącego materiału.Box 80x80 i Mars ts1000.20230911_120510.thumb.jpg.0257b989c133dcb0e616edd259b79e70.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kamehameha napisał:

23 suchego,reszta 5 pozostała równe 400 suchego piekielnie mocnego i długo klepiącego materiału.Box 80x80 i Mars ts1000.

serio? Otrymowanego i suchego jest tyle z tą lampą? Dobry wynik 🙂

44 minuty temu, Prepers napisał:

więc 2g z wata

Stawiam flaszkę jak wyciąginiesz tyle co z tych przeliczników 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers miejsce w każdym growboxie jest ograniczone,  może i mają mało miejsca lecz za to jest ich dużo a miejsce jest wykorzystane w maksymalny sposób, ten rodzaj uprawy cechuje się tym że każdy kwiat ma maksymalny dostęp do światła w przeciwieństwie do tradycyjnej uprawy gdzie tylko szczyty są najmocniejsze bo mają najwięcej swiatlamtutaj każdy kwiat jest jak by szczytem więc każdy jest takmsamo oświetlony i tak samo mocny, jakość suszu jest właśnie o ten czynnik lepszy od tradycyjnej uprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Testerwidzę tu o kolegi Adrianosiku medale na które osobiście też zasłużyłem 🙂 Objebałem styropianem 2 boxy, które działają razem w symbiozie, inteligentny grzejniczek do tego, cały box prawie na wifi 🙂 Składam podanie i proszę o rozważenie na najbliższym konsylium 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe 8roślin sadzić, 6 też możesz, tak się składa że mam też doniczki większe które zajmują 2 miejsca, czyli na poętro wchodzi 4 doniczki lecz to rozwiązanie nie jest tak optymalne jak 8doniczek, po za tym tego wertikalboxa nie ma w sprzedaży. To mój wynalazek i nie mam na tyle klientów by rozpocząć komerkcyjną produkcję i nie znalazł się jeszcze nikt kto by chciał odkupić odemnie patent na ten wynalazek, wiesz początki są cięzkie  ...,.

@WBB napisz do testera on jest adminem i napewno rozważy twoje prośby 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wruciłem do panienek po tygodniu, wszystko jest pod kontrolą, widocznie popuchły ale to chyba jeszcze nie czas na flusza,  tydzień jeszcze poczymam na nawozach i wtedy flusza tydzień i będzie git 

IMG_20231115_223851.jpg

IMG_20231115_221954.jpg

IMG_20231115_222006.jpg

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...