Skocz do zawartości
Góral

Jakie nawozy mogę jeszcze dodać??

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mordeczki jak do tej pory moje roślinki mają 6 tygodni i 4 dni daje tylko calmag i ukorzeniacz z firmy canna co 3 dni do gleby i ukorzeniacz dodatkowo pryskam 2/3 razy dziennie (jeśli jest go za dużo proszę o pomoc jestem początkującym growerem😉😉)Roślinki są w ziemi Terra Canna profesional + pH cały czas utrzymuje się 7.0(czy to nie za dużo)powinienem to zbić?

Co mogę Jeszcze teraz dodać?Nie muszą to być też produkty firmy canna takie kupiłem bo miały bardzo dobre opinie 😀😀IMG_20230810_163351.thumb.jpg.acdd5c82982970865492000851cf3f6d.jpg

IMG_20230810_163916.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral canna Terra flores obowiązkowe do tego zestawu, bo to nawóz na kwitnienie. Może się też przydać canna Terra vega, jeżeli nic nie lałeś do tej pory. Trochę za wysokie pH, powinieneś zejść do przynajmniej 6.5, ale warto wziąć pod uwagę, że taki miernik będzie przekłamywać dość solidnie niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bob drzewny napisał:

@Góral canna Terra flores obowiązkowe do tego zestawu, bo to nawóz na kwitnienie. Może się też przydać canna Terra vega, jeżeli nic nie lałeś do tej pory. Trochę za wysokie pH, powinieneś zejść do przynajmniej 6.5, ale warto wziąć pod uwagę, że taki miernik będzie przekłamywać dość solidnie niestety

To jaki miernik pH polecasz żeby kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral proces wegetacji dajemy 

Enzymy, Ukorzeniacz, i jeśli nie masz jakieś dobrej ziemi typu Growmix to można zakupić Terra Grow i CallMag ja tez stosuje ziemie okrzemkowa raz na dwa trzy tygodnie postępujesz delikatnie wierzchnia warstwę ziemi żeby muszki itp się nie zalegały i tez czyszczę box raz na 2 tyg płynem do zabijania wirosow i tez polecam CannCure na pleśń i insekty 

Na indukcji czyli po przełączeniu do momentu pojawienia się włosków dajemy to co wyżej zapisałem i najlepiej raz sama wodę o pH 6.2 a raz z nawozami  a najlepiej mierzyć wypływ wody z podstawka jeśli masz mniej niż 1ec to karmisz rośliny terra grow na wege 

Na Kwitnieniu będziesz potrzebował Terra Blom PK13/14 Enzymy Ukorzeniacz i stymulatory kwitnienia Green Sensation dwa tyg przed ścinka nic nie dajemy tylko wodę z miodem i płuczemy rośliny 

Polecam firme PLAGRON bo ma lepsze starzenia nawozów niż Canna 

A ph metr taki sobie kup tani a zajebisty i płyn o ph 7.0 po każdym mierzeniu myjesz po woda z kranu ręcznikiem wysuszasz dmuchnij z dwa razy i postaw pionowo nie ma opcji ze się popsuje miałem Adwe ad12 po

Miesiącu  zdechła elektroda 

IMG_2149.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...