Skocz do zawartości
dam1995

Nawozy Bio Bizz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy nawozy Bio bizz można mieszać ze sobą w jednej butelce na przykład call mag z bio grow ,lub Top max z blomm i call magiem w jednej butelce albo bio grow z top max i i bio bloomem ?? Po prostu chodzi mi o te podstawowe nawozy bio bizz męczące jest mieszanie oddzielnie wszystkiego do butelek. Dodatkowo pytanie jeśli na flo 3 tydzień podaje Bloom i top max plus callmag (kontrolnie) czy warto od czasu do czasu podać bio Grow ? Doły liści lekko jasne i chyba brak azotu. A grow ma go najwięcej 

Screenshot_2023-08-03-11-52-31-49_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Edytowane przez dam1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A różnie się czyta... ja zawsze walę cały bukiet nawozów w jedną butlę z wodą i tak podlewam.

A tam w rozpisce jest, że BioGrow podaje się od początku do końca...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dam1995 Nawozy od BioBizz są na różne etapy wzrostu rośliny, więc wydaje mi się, że nie powinno się tak robić. No chyba że wymieszasz nawozy, które się podaje w tym samym momencie rozwoju rośliny, to wtedy raczej nie ma problemu żeby tak robić.

BioGrow można stosować przez cały okres wzrostu i kwitnienia, więc nie ma problemu z tym żebyś to dodawał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio bizz ma podana tabelkę z rozpiską kiedy, co i w jakich ilościach podawać.
np. w 5 tyg na 1 litr wody dajesz: 3ml grow ; 2ml bloom i 1ml top max + calmag (od 0.8 do 1,2 ml)
Bio grow podawaj do końca uprawy, wszystko dawaj do jednej butli.
Jak masz trzeci tydzień flo to podajesz top max, bloom i grow (to trzy podstawowe) + jak wyzej pisałem/ś opcjonajlnie calmag. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dam1995  jeżeli masz na myśli sytuację, że do butelki 1.5 litra wlewasz wodę, a potem po kolei np biogrow top max calmag do tej butelki z wodą, to jak najbardziej można. Ale jeżeli chcesz wziąć np 300 ml biogrow, 100 ml calmag, 200 ml topmax wlać do jednej butelki, to nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bob drzewny napisał:

@dam1995  jeżeli masz na myśli sytuację, że do butelki 1.5 litra wlewasz wodę, a potem po kolei np biogrow top max calmag do tej butelki z wodą, to jak najbardziej można. Ale jeżeli chcesz wziąć np 300 ml biogrow, 100 ml calmag, 200 ml topmax wlać do jednej butelki, to nie można

@Bob drzewny  Dziękuję twoja odpowiedź pomogła mi bardzo 🙂 Chodziło o 1,5 litra i podanie do tej wody nawozów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...