Skocz do zawartości
begginergrw

Co jeśli teraz zetnę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam duży problem w kilka dni stracilem dwa krzaki i keden zostal do polowy pozbawiony łodyg przez jakies zwierzeta (nie zidentyfikowalem jakie także już tego ostatniego krzaka nie odratuje) i mam pytanie czy jeśli zrobie ścinke teraz i to ususze to będzie choć trochę czuć jej dzialanie po spaleniu, wole je ściąć ażeby miały mi to zjesc zwierzęta. 

Santa marta haze dzień 60 ktorys okolo 20 dni na kwitnieniu jest

IMG_20230730_221426.jpg

IMG_20230730_221414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @begginergrw Na moje oko wątpię że coś z tego będzie nawet po ususzeniu, za krótko kwitła może jakbyś potrzymał jeszcze z 15-20 dni to może jakiś haj byś poczuł ale jeżeli ma ci to zostać zjedzone przez jakieś zwierzęta to nie masz nic do stracenia :classic_happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@begginergrw tak jak napisał @vego1989 nie będzie to miało masy a jeżeli chodzi o haj to ze swoją pierwszą roślinka też pośpieszyłem się ze ścinka z dobre 3-4 tygodnie, po zapaleniu czułem po prostu luz więc nie masz nic do stracenia tak jak pisałem wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@begginergrw daj dookoła rośliny jakiś środek na slimaki, możesz wbić z 4 małe kantowki i ogrodzić delikatnie jakąś siatka. Ścinka Ci nic nie da, roslina jest w początkowej fazie flo i wiele jej brakuje do osiągnięcia dojrzałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...