Skocz do zawartości
VonV3in

Ledy

Rekomendowane odpowiedzi

@VonV3in Ile masz miejsca na boxa i gdzie go będziesz trzymał

Edytowane przez Proy_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box bedzie u kolesia w chacie mam 1,5x1,5 ale moge kupic inny wydaje mi sie ze 2 takie sie tam zmieszcza, z wiekszymi bylby problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, bd mial do niego jakieś 100m

Edit: Miejsca mam na 2 1,5 na 1,5 albo na jeden 2,88 moze na 2 takie jakby sie cos z pokoju wyrzuciło

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VonV3in A jesteś bardzo zaawansowanym growerem ?

Jeżeli dopiero zaczynasz z tym zabawę, to nawet 1 growbox 150x150 może być problemem.

 

Jeżeli byś miał 1 box 150x150, to doniczek 15l zmieściłoby się tam 25. Pomnożyć to razy 2 to masz 50 doniczek 😬

Trzeba być sensejem żeby to ogarnąć 😅

 

Edytowane przez Proy_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak, wczesniejszego indoora prowadzil moj kolega to tak nie wiem za bardzo jak to wyglada od tej strony, chcialem sadzic w 11 air potach to byloby jeszcze wiecej zabawy - ale tak mnie zastanawia - dobic do takiego wyniku to co przewaza oswietlenie, majac juz po za tym wszystko ogarniete; donice, ziemie, odzywki wentylacje dobre odmiany (produktywne) troche patrzylem po tych ledach - wiekszosc ponad 600w mars hydro np ma napisane ze taka i taka wydajnosc ale przy suplementacji co2 wlasnie tak mysle gdzie jest zloty srodek pomiedzy tym co mozna osiagnac lampa bez co2 a co przez to ze co2 nie bede uzywal. 600tka lumatek? Tak jak ten koles mial, czy wyzszy wataż ale z suplementacją co2 i sie nie zastanawiać kupić dozownik elektryczny ze 2 butle i jechać

Gdzies jak pytalem o to na innym forum jakis czas temu koles powiedział że dobrze byłoby miec osobny zamykany pokoj zeby te co2 sie nie ulatniało, a wiem że z tym może być problem dlatego szukam czegoś co nie bedzie wymagało co2 najpierw, jak to nie zadziała to bede sie zastanawial nad czyms z co2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba liczyć siły na zamiary. To samo nie urośnie. A waty to pieniądze... chyba, że nie szkoda to co innego.

Ja bym proponował spróbować 2-4 sztuki doprowadzić do końca a później się rzucić na głęboką wodę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VonV3in

Ciężko mi  wybrać wentylacje do twojego boxa, musiałbym mieć jeszcze tutaj kogoś, kto się na tym zna, na razie mogę ci polecić boxa.

Box to będzie (Secret Jardin Dark Room 150*H235) o wymiarach 150x150x235

 

Przy takiej wielkości boxa będziesz potrzebował lampy o 112500 lm

Za niedługo ci dobiorę dobrą lampę, tylko muszę coś załatwić 🙂

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Dobrze poprowadzona uprawa na pewno by sie zwrociła, jakis czas temu mielismy hpsa 600 do wykorzystania, ale nie zabralismy się za to i teraz wszyscy robią na ledach o ile pare lat temu wybor byl prosty hps 1000 czy 600 to teraz naprawdę jest w czym wybierać pojawiły się nowe jednostki *uje muje dzikie węże, nie wiem jak sie za to zabrac, cośtam się uczę ale powoli, wlasnie stanelem na tym co2 co nie ulatwia sprawy producent tylko wzmiankuje na stronie, nie ma zadnego podrecznika trzeba mailowac producenta itd

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, VonV3in napisał:

Dobrze poprowadzona uprawa

No właśnie. Bez CO2 będziesz miał wystarczająco problemów do ogarnięcia. Producent raczej Ci instrukcji nie da. A profesjonaliści wiedzą jak używać CO2, chociaż też pewnie nie wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...