Skocz do zawartości
PigeonHunter69

Jaśniejące liście

Rekomendowane odpowiedzi

Czy powodem zmieniających kolor na jasny zielony liści mogą być niedobory czy prędzej to że roślina ma prawie 70 dni(automat).Wody krzaki dostają wystarczająco i przelane raczej nie są bo stoją w wentylowanych donicach 15l i zauważyłem że na największych krzakach te największe liście wiatrakowe od jakiegoś tygodnia zaczynają coraz gorzej wyglądać, z grubych twardych i mocnych liści zrobiły się blade ,cienkie i wiotkie.Krzaki regularnie dostają nawozy pod tą fazę wzrostu i nie wiem dlaczego tak się dzieje .Na zdjęciu może nie wyglądają jakoś tragicznie ale widać że wyróżniają się kolorem a każdego kolejnego dnia ta różnica jest coraz bardziej widoczna.Może jest to normalne a ja nie potrzebnie panikuję ale wole zapobiegać niż leczyć dlatego piszę

360065306_2379570738890998_5408058160406129382_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu to chyba nie mączniak bo tych plam z liści nie jestem w stanie usunąć,przed chwią wyciąłem liście z tymi plamami i pod spodem były czarne kropki wygladające jak bardzo małe robaki ale nie jestem pewien bo nawet lupa nie pomogła.Mam tylko nadzieję że nie zestresuję rośliny tym że usuwam te uszkodzone liście

Edytowane przez PigeonHunter69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...