Skocz do zawartości
obimichgg

1x Afgan kush auto || żarówka led 10w 2700k ŻARÓWKA LED GROW LIGHT DO UPRAWY ROŚLIN 50W E27|

Rekomendowane odpowiedzi

@Kordi44

W dniu 24/07/2023 o 16:49, Kordi44 napisał:

Daj znać jak dział ten system nawadniania, bo też wyjeżdżam na 2 tyg. I testuje różne sposoby. Ten sposób z odwrócona butelka w ziemi nie zdaje egzaminu, bo wystarcza na 2-3 dni. Ten z butelka i sznurjuem wydaje się lepszy, ale ten sznurek przeciagnalbym przez rurkę silikonowa, jest na YouTube filmik jak to zrobić, nazywa się system nawadniania kropelkowego.

ten system nie działa ale chyba użyłem złego sznurka ale czas mnie gonił i nie miałem czasu więc wziołem butelkę 1,5 l i wyciołem maluśi otwór i daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@obimichgg nie lepiej kupić wąż do kroplówki w aptece za 2zł?😜 podłączasz do butli 5l czy jakiej tam chcesz i wywalone😉

 

 

 

 

Aaa i nie zapomnij jak byś się zdecydował na tą metodę zrobić dziurę na górze butelki (odpowietrznik) bez tego woda nie będzie kapać 

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety plant nie przetrwał wyjazdu . system nawadnia działał lecz powodem były korki które wybiło na oko 3 dni po wyjeżdzie i roślinka nie wytrzymała tygodnia bez światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa przez ostatnie parę dni ogarniam temat outdorra i mam jak lepiej sezony czy automaty bo auto wydaje się łatwiejsze ale sezony mają większy plon . i jeszcze jedno da się od nasionka do suszenia tylko na outdorr zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...