Skocz do zawartości
Gość

Czy zacząć dodawać odżywkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam zacząłem robić 12 na 12 i tak zastanawiam się czy zacząć dodawać odżywkę może być zwykły biohumus life natural poniżej dodaje fotę stanu rośliny jeszcze nie stwierdziłem płaci roślinki puszczą minimalne wloski pod lupą widać krzaczek ma 65 dni proszę o podpowiedź gdzie mogę kupić odżywki w kwiaciarni nie mam czasu na zamawianie z internetu 

20230625_173928.jpg

20230625_173924.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 nawozy możesz i w kwiaciarni kupić, jednak światła jej trochę brakuje 

7 godzin temu, Pablo 1988 napisał:

zastanawiam się czy zacząć dodawać odżywkę

nie wygląda żeby jej brakowało pierwiastków jednak biohumus można by było dać bo nie jest to zbytnio mocny nawóz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dodam biohumus światła ma 12 godzin jak jest slonce to grubo daje zdjęcie słabej jakości bo za chmur plus do tego 12 godzin wiatrak non stop dzieki panowie niech Moc będzie z Nami Amen😆😆😆💣

21 minut temu, CryStaff napisał:

Nie wiem gdzie mieszka ziom ale w większych miastach są grow shopy stacjonarne . @Pablo 1988 

Grow shopy a co to?? Hehe nie wiem co to jest narazie skupię się na tym na 2 rok jak Bozia Pozwoli to lepiej wszystko zorganizuje Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, CryStaff napisał:

Taki ogrodniczy z namiotami do uprawy XD 

Hehe nie to nie mam gdzie tego rozbić pod blokiem hehe 

Kolega wyżej pisał że mało światła... tak dopierdala słońcem gdy chmur nie ma fota z dzisaj a teraz siedzi sobie w ciemni za kare😆😆😆 wiatrak przez 12 godzin da  to coś?? Okno jest też otwarte ale nie zawsze

20230626_165910.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...