Skocz do zawartości
Gość

czy to żeńska konopia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czesc Panowie mam roślinkę w domu ma 64 dni I zaczyna rosnąć szeroko do gory też ale pomału i dalej nie widać nie mogę rozpoznać czy to żeńska konopia warto dalej ja trzymać dostałem pestki od kumpla czuć że pachnie mocnym zapachem ale nic więcej... może ktoś doświadczony zabierze głos pozdrawiam

20230625_085158.jpg

20230608_163114.jpg

Nie wiem czy to automat czy ktoś się wypowie??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W tym wieku to bardzo mała roślina . Za to bardzo zdrowa . Na pewno to jest pełno sezonowa bo już dawno by zakwitła. Musisz jej zapewnić 12h światła 12h całkowitej ciemności wtedy po kilku dniach pokaże swoją plec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziękuję Ci bardzo dobry człowieku  czyli 12 godzin światła? I 12 ciemności? Czy mogę ją chować do szafy hehehe? I przez ile mam to robić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra soorki przeczytałem bez zrozumienia teraz już wiem ale chodzi mi jeszcze o jedną sprawę dajmy na to że będę jej robić 12 na 12 i pokaże plec żeńska i co dalej?? Dalej mam jej robić 12 na 12 przez jaki okres czasu?? Ile pełno sezonowe rosną bo nie mam zielonego pojecia Pozdrowienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

8-12 tygodni kwitnienia czyli od czasu kiedy pokażą płeć . Możesz to robić ,, mechanicznie" wsadzając I wyjmując ja z ciemni  robiłem tak kiedyś ale dzień w dzień pakujesz do ciemni to bardzo ogranicza zycie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra spoko dzięki od dzisaj robie 12 na 12 do czasu pokazania płeci jak coś zacznie się dziać dodam foto zdroweczka Życzę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam Ponownie od tamtej Niedzieli robię 12 na 12 regularnie beż przerwy i nadal nie mogę stwierdzić płeci roslininki cały czas rosnie na dzień dzisiejszy wygląda tak rozwija się należycie Pozdrawiam czy to normalne???a może to poprostu jakąś przemysłowa???

20230701_062512.jpg

20230701_062505.jpg

20230701_061623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

12 godzin na balkonie i 12 godzin chowam trzymam w szafie w całkowitej ciemności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie pojawiają się białe wloski takie pojedyncze sztuki... praktycznie na każdym rozgałęzieniu Nie mogę tego uchwycić na zdjęciu to oznacza że coś będzie z tego?? ?? I cały czas robię 12 na 12 ile jeszcze ten proces trzeba robić?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Jak do końca?? to jest pełno sezonowa ma ponad 70 dni zrobię fotę pod koniec miesiąca i dodam 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Bob drzewny napisał:

@Pablo 1988 początek kwitnięcia żeńskiej

Hmm to mogłem jej nie pomagać pewnie by sama zakwitła??bez robienia ciemni ? 12na 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...