Skocz do zawartości
brawotv

problem z roślinką, nadal stoi w miejscu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam problem z roślinką wysadzona jakoś miesiąc temu albo i więcej i nadal stoi w miejscu, co mam robić podlewałem tylko  sama wodą bez dodatków i efekt jest jaki jest, czy jest na to jakiś sposób ?  może dolomitu podsypać na poprawę ph ziemi , pomóżcie bo nie wiem czy roślinka zdąży mi zakwitnąć ;( a odmiana to jakiś automat z tego co wiem z góry dziękuje i Pozdrawiam 🙂 

image0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to automat a ma już miesiąc to chyba nic ciekawego z tego nie będzie raczej, zwłaszcza że ma chyba jakieś niedobory bo liście nie wyglądają zdrowo.Automaty nie wybaczają błędów, sam się o tym przekonałem xd

Edytowane przez PigeonHunter69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic ziemia chyba od biovita uniwersalna ale reszta krzaków jest nawet git tylko ta stoi w miejscu.

może da radę jeszcze uratować zapodam jakiś dobry Ukorzeniacz  jak myślicie ? 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Załóżmy że roślina która masz ma cykl życia 90 dni jeśli to automat to licznik zaczął bić jak się pokazała . Ona wygląda jak kilkudniowy plant także masz -30 dni (a ten poczatek jest szalenie istotny dla dalszych efektów ) zostało jej 60 czyli pod warunkiem że teraz zacznie nagle rosnąć w normalnym tempie już jesteś matematycznie 1/3 w dupę . Jak masz możliwość wsadź ja gdzies out w glebę i zobacz jak matka natura to udźwignie a w donice daj nowa pestkę 

@brawotv i możesz lac co chcesz jak ona jest cofnięta w rozwoju z jakiegoś powodu to i tak nie nadrobi straconego czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sugeruje żebyś ja oddał matce naturze i wrócił za 2 MSC a swoją energię zainwestowal w inne rośliny . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...