Skocz do zawartości
Hasztag

viparspectra p600 Pomocy xd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem lampe viparspectra p600 na ebay 360 z wysyłka jakaś promocja czy podróbka? Nie ogarniam.. dopiero co przyczaiłem ze lampa jest odpowiednikiem hps 200 a wszędzie są informacje ze jest odpowiednikiem lampy hps 250 i na flo daje radę przy 60x60 a na ebay ze na flo tylko 40x40 jest optymalnie a ja to potrzebuje do boxa 60x60x140 na 4 sztuki auto które już mam pod hps ale z powodu wysokiej temperatury je chu strzeli maja po 35 do 40 stopni box w garażu blaszanym są w 40 dniu i jest obiecująco ale temperatura z dni na dzień większa musze działać, wiec ja zamówiłem ale coś tu nie gra, nie chciałbym wrzucać linków wystarczy wpisać w Google viparspectra p600 ebay wyskoczy promocja 327zl bo jeśli to podjeba i nie da rady to odsyłam 🙈ratunku 🤣

image.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 😁 A będzie to wystarczające na ten box chcialbym żeby te topy były naprawdę gites żeby nie brakowało czy lepiej odesłać i wziąć tego p1000?

Myślałem coś dołożyć najwyżej jakas żarówkę czy coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostaje przy tej p600 bo rośliny takie są wyje*** ze miejsca brakuje są 36 dniu są to auto speed i idą tak ze jestem w szoku box 140wys doniczki 11 l i już nie jestem w stanie podnieść wyzej lampy hps wiec jak najszybciej musi zostać zmieniona bo zaraz mi szczyty przypali, ew co mógłbym wrzucic do doświetlenia z ta p600 szukam informacji ale niestety nie mogę nic znaleźć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vtwc 15w 2500lm może? Ktoś coś powie jaka najlepiej barwę światła ? Mogła by mi służyć tez do fazy wege przez tydzień półtora zanim w namiot będę wkładał?

I ile sztuk najlepiej chyba 2 wystarcza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z ebaya, lampka dawała radę ale niestety wyjebalem na out bo domownicy wyczaili, zbyło tez na innych stronach typu amazon ze to upgrade tej lampy na 2023 (tak mi się wydaje) albo to jakiś załosny Chińczyk, dlaczego w tej charakterystyce było tak .. nie mam pojęcia.. 🤷‍♂️ bo na polskiej stronie viparspectra tak jak mówisz ze zastępuje hps 250 .. nawet dzwonilem na infolinie ale niestety pani była nie kompetentna, nic się nie dowiedziałem 🙈 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...