Skocz do zawartości
GreenParadise

Ile ciepła+/- hps 250?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, wiecie może ile tak +/- ciepła wytwarza lampa hps 250w? Mam miejscówe ale jest ona, jakby to ująć w piwnicy i mimo tego że na polu jest ciepło to tam jest temp. 13°

Więc ile ciepła taka żarówka wytwarza i czy wy widzicie sens w ogóle kombinowania z tą miejscówą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GreenParadise trochę słabe miejsce bo warunki musza być sterylne dla tej rośliny najlepiej pomieszczenie jak mieszkalne ale mieszkanie tez nie jest dobre lepiej garaż nie użytkowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To też zalezy jaki box i jak tam chcesz świecić, jak wentylować... 18/6, 24/0. Jak zgasisz lampe to dosyć szybko w boxie będzie też te 13 stopni. 

Ja lecę 400W w trudnych warunkach i zimą musiałem 24/0 świecić... 250W krótki czas świeciłem więc nie mam ogarniętego ale też dosyć tego ciepła ona daje.

 

ps. czy to bez boxa ma iść? Bez boxa to się chyba nie uda...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki pseudo box planuje jakiś stelaż i folia mylar, uprawa wertykalna 1x1m

24/0 mówisz, czy roślinki to zniosą, nie potrzebują choć chwilę nocy? Jak u ciebie to wygląda?

@hubert2020 jakoś brudno tam nie jest, pozamiatać trochę i nawet bym mógł tam mieszkać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, GreenParadise napisał:

24/0 mówisz, czy roślinki to zniosą, nie potrzebują choć chwilę nocy? Jak u ciebie to wygląda?

Ale to tylko przy automatach tak możesz.... u mnie tak to zniosły, że ok 40g suchego z krzaka dały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...