Skocz do zawartości
MłodyGrover

Zajebisty spot

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłem zajebistego spota... każdemu polecam... wchodzisz sobie na teren komisariatu i z tyłu zawsze mają jakieś ogródki. Mówisz że hesteś od miasta i tam sadzisz. Proste jak drut. Jeżeli policja znajdzie to jedyne co może zronić to podlać bo każdy dba o swój ogródek. Chyba muszę xzęsciej palić bo mam naprawde niezłe przemyślenia. Najciemniej pod latarnią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MłodyGrover a ile masz lat ? bo takie pomysly mialem gdy konczylem 8 lat a i na prawde tak sie pisze na przyszlosc, oddzielnie ,a co do palenia to raczej chyba za duzo??   , nie kazdemu sluzy a pare lat w kryminale to nie zabawa taka rada od wujka dziuryy 😄 😄 :bongrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem Tobie ile ale powiem że nie mogę pić i palić nie tylko 420... ten pomysł miałem bo mnie odklleiło. Tak z ciekawości. Załóżmy że policja obserwuje spota i widzi że pojawiam się tak reguralnie ale nie ma dowodu na to że huduje zioło bo spot jest zbyt zarośnięty i potem mnie łapią. Na spocie jest 10 roślinek. Co mówić aby nie mieć wyroku lub jak najmniejszy. Ni chodzi mi o jakieś w ceu medycznym lub jestem czy tam nie jestem uzależniony ale jak rozpocząć rozmowe aby nie mieć wogule przypału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dziurawy napisał:

na prawde tak sie pisze na przyszlosc, oddzielnie ,a co do palenia to raczej chyba za duzo?

1 godzinę temu, MłodyGrover napisał:

ale jak rozpocząć rozmowe aby nie mieć wogule przypału

Dzień dobry, jestem młody grover i jestem niewidzialny🤔 albo tak, dzień dobry mam tu po 5 koła dla każdego prosto z bankomatu pod jarzębina na szczerym polu, tylko panowie na pięcie obrót i do roboty.

Nie musisz dziękować. Taka dobra rada, jak zaczynasz zabawę to nie myśl w czarnych barwach, to taka samospełniająca się przepowiednia. Zrób tak, obmyśl wszystko, żeby Cie nikt nie nakrył. Jak już Ci nakryją to po ptokach. Nie ma dobrych tłumaczeń, trzeba mieć argumenty 💸

 

Co do gramatycznych zapisów, alfa i omegą nie jestem, ale jak juz zwracasz uwagę ziomek ziomkowi to napisze tak. Naprawdę Dziurawy jesteś w błędzie, wiem to na pewno bo wyraz ' na prawdę' jest błędym zapisem. Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grolsch3 napisał:

Dzień dobry, jestem młody grover i jestem niewidzialny🤔 albo tak, dzień dobry mam tu po 5 koła dla każdego prosto z bankomatu pod jarzębina na szczerym polu, tylko panowie na pięcie obrót i do roboty.

Nie musisz dziękować. Taka dobra rada, jak zaczynasz zabawę to nie myśl w czarnych barwach, to taka samospełniająca się przepowiednia. Zrób tak, obmyśl wszystko, żeby Cie nikt nie nakrył. Jak już Ci nakryją to po ptokach. Nie ma dobrych tłumaczeń, trzeba mieć argumenty 💸

 

Co do gramatycznych zapisów, alfa i omegą nie jestem, ale jak juz zwracasz uwagę ziomek ziomkowi to napisze tak. Naprawdę Dziurawy jesteś w błędzie, wiem to na pewno bo wyraz ' na prawdę' jest błędym zapisem. Elo

Tu chodzi o to że mogę powiedzieć Siema jestem młody grower i sprzedaje zioło znajomym i nie znajomym nie place podatków pierdole policje i jestem zajebisty aalbo powiedzieć proszę pokazać dowody wskazujące że to należy do mnie... nie ma, jak to?... czyli uważacie że to że ty przychodze co tydzień jest dowodem zbrodni.... panowie poebało was ja tu co tydzień na grzyby przychodze w życiu zioła nie widzidziałem albo jak mają dowód to wole mówić że do celów medycznych zamiast na sprzedaż i to nie jest moje tylko znalazłem  itp... itp To było tylko pytanie  czy ktoś ma jakąś rade albo numer do Soula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MłodyGrover dowody ? myslisz , ze zaden ziomek ktoremu gonisz ziolo cie nie sprzeda ? ja mysle ,ze 9 na 10 osob sprzeda cie bez mrugniecia okiem , taka jest prawda , smutna ale prawdziwa , to jest najgorszy biznes ,jak cos musisz komus pogonic , bo robisz to caly czas , to nie jest kradzione auto ze sprzedasz je i masz kase na jakis czas , ziolo musisz gonic non stop , a co za tym idzie , sa zapisy rozmow , swiadkowie i co ?? masz przejebane za sama sprzedaz juz startujesz od 5 lar w gore ? chyba ze nigdy nigdy nie byles karany, sedzia ma dobry dzien a ty grasz idiote , ze zbierales na nowa proteze dla dziadka bo zus nie chce pomoc 🙂  a co do przychodzenia na spota ?? myslisz ze ktos by tam nie siedzial na drzewie ? albo z dronem wisial by tam ??? maja cie jak na dlonii , i kazde twoje klamstwo ktorego nie mozesz udowodnic , bedzie cie pograzac , myslisz , ze nie wiem jak fajnie sobie siedziec pod sklepem z ziomkami i gonic temat ? codziennie miec 5  tys w kieszeni ?? myslisz ,ze nie znam tego uczucia? pamietaj sluchaj sie starszych , oni to juz przeszli a tobie ani nikomu nie polecam kryminalu , to stracony czas , wspomnisz moje slowa gdy bedziesz lezal na koju i myslal na huj mi to bylo 🙂 rada od starszego wujka dziury , czy skorzystasz twoja sprawa , najwazniejsi sa ludzie dookola ciebie , lepiej sprzedac mniej nic miec przypal na kilka lat za pare zl nr do wujka Soula nie mam ale mam do Waltera White jak bys chcial zmienic branze 😄 ELOOOO ZIOMM 

a co do kasy : znajdz swoja pasje to co lubisz robic ,ale legalnego ! nie wiem gry komputerowe it? budowlanka ? naucz sie zawodu a nie bedzie ci potrzebny taki biznes w postaci spota jedynie dla siebie 

jak cos zle gadam to prosze o poprawe , to sa moje przemyslenia 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, dziurawy napisał:

@MłodyGrover na bol kregoslupa to jest lekarz albo inny ziom od kregoslupa 🙂 

Jeszcze mam takie pytanie jest nie związane z tematem. bo jest napisane że automat nie lubi wybaczać błędów Czy to oznacza że jeżeli będzie przez tydzień ciemno u mnie w domu nie będzie słońca to urośnie mniejszy i będą mniejsze plony czy po prostu w ogóle nie urośnie i uschnie wiem że to jest trochę takie dziwne pytanie Ale jeżeli możesz i masz czas to wytłumacz mi to lub podaj jakiś link bo próbuję się ogarnąć w tym temacie

Edytowane przez MłodyGrover
Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MłodyGrover nie będzie się rozwijał odpowiednio ze słabym światłem co przełoży się na mniejszy plon bo w przypadku automatów one zakwitają po ok. miesiącu wegetacji i trzeba ten czas jak najlepiej wykorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...