Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie żarówki polecacie bo chciałem kupić z actiona lsc LED 17 w ale już o  nie było byłbym wdzięczny za pomoc pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnej wielkości box i polecam V-Tac Led E27 9.5W 1521Lm (160Lm/W) Barwa 3000K. Można je dostać na necie za około 15-17zł.

Lub droższa opcja ale stacjonarna czyli ikeła:  
SOLHETTA Żarówka LED E27 1521 lumenów za 30zł

Przy tej wielkości boxa potrzebujesz 9000lm, czyli 6 żarówek bez osłon w zupełności wystarczyć.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prezes95 To nie ta. Ta ma wydajność 100lm/W i zużywa 15W co przy 6 żarówkach da ci taką samą ilość światła ale niestety zużycie energii będzie dużo większe bo zamiast 6x9.5W (57W) będziesz miał 6x15W (90W).
Te 33W więcej przy tak małym boksie może już spowodować duże zwiększenie temperatury.

Wyślę ci link do tej żarówki przez prywatną wiadomość. Jak możesz to nie umieszczaj linków bezpośrednio z allegro na forum, z tego co wiem pały mają specjalną komórkę przy allegro i mogą powiązać czas zakupów z wpisami na forum. Może to już paranoja ale lepiej być ostrożnym niż mieć później problemy za jeden lub dwa krzaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...