Skocz do zawartości
begginergrw

Kiedy sadzić automat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie kiedy mam wsadzić do ziemi automat który rośnie około 8 tygodni, zależy mi na jak najszybszym zbiorze najlepiej przed końcem lipca, więc nie wiem kiedy wsadzić do ziemi skoro w połowie maja temperatura w nocy bedzie spadac nawet do 5 stopni (raz na kilka dni, a tak to około 9 stopni w nocy), dodam ze cala faza wzrostu od wsadzenia kiełka w ziemie bedzie odbywac sie na outdoorze ( kwitnienie też) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@begginergrw

 

Dokladnie, sam chciałem w maju wysiewać no ale patrząc na tą pogodę aż nerwy mnie biorą. 

 

Swoją drogą te mądre głowy które rządzą światem pierd.. o ociepleniu klimatu,  wychodzi na to że klimat się oziębia. 

 

 

PS 

 

Ziemia istnieje dziesiątki milionów lat jak nie więcej.. zmienia się era klimatyczna, nie słuchajcie dyrdymałów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EdenRed dobrze mówisz a w zeszłym roku w lato to moze z 5 razy bylo po 40 stopni takze coraz zimniej z tego co widac a chyba 2 lata temu w zime po -15, i niestety trzeba czekac na posianie

 

4 godziny temu, EdenRed napisał:

@begginergrw

 

Dokladnie, sam chciałem w maju wysiewać no ale patrząc na tą pogodę aż nerwy mnie biorą. 

 

Swoją drogą te mądre głowy które rządzą światem pierd.. o ociepleniu klimatu,  wychodzi na to że klimat się oziębia. 

 

 

PS 

 

Ziemia istnieje dziesiątki milionów lat jak nie więcej.. zmienia się era klimatyczna, nie słuchajcie dyrdymałów 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...