Skocz do zawartości
porecz

Odpowiedni wentylator

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłam wentylator widoczny na zdjęciach, będzie odpowiedni jako wylotowy do boxa 0.5m2? Orientuje się ktoś jak go podłączyć?

336989352_1954334451569244_6861984024724794651_n.jpg

337126366_593266856045666_6400449024332127294_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było nabyć jakiś sam wentylator a nie cały zasilacz do komputera?

Żeby to teraz uruchomić bez płyty głównej któreś tam PINy trzeba razem zewrzeć i jakiś włącznik podłączyć....

Ja się nie znam ale może być trochę słaby.... zależy od kubatury boxa.

Nie wiem też tak taki zasilacz poradzi sobie z podwyższoną wilgotnością w boxie....

Tam może bez tego włącznika się obejdzie... tylko same zwarcie pinów go uruchomi... już nie pamiętam jak to robiłem.

Ale taki zasilacz jest ciężki... masz wizję jak go tam zamontujesz?

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box nie jest duży,  90x40 i 120 wysokości, dokładnie wychodzi 0.36m2 i nie ma w nim filtra więc z tego co wyczytałam wylot nie musi być taki mocny. Faktycznie, zapomniałam jednak o wadze. Najłatwiejszym wyjściem będzie, tak jak napisałeś, nabycie samego wentylatora pc 🙄 Dzięki za odp. 🤠

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...