Skocz do zawartości
Sterydd

BioBizz calmag

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko
Tak jak w temacie, pytanie mam dotyczące Calmagu od firmy biobizz (w sumie nie wiem czy jakaś inna ma też taką nazwe produktu ale kij...)
Sek w tym, że klasycznie pojawia mi się niedobór magnezu (nie wiem jakim cudem mam z tym problem co uprawę). Zaczęło się niewinnie od klasycznego niedoboru npk (no ale jak zauważyłem, to zadziałałem od razu)
Teraz mam wrazenie, że brak magnezu, który to już przerabiałem wcześniej w poprzedniej uprawie.
Mam kupiony Calmag, lecz nie dokońca wiem jak go stosowac, czy oprysk czy w glebe? Wyczytałem żeby dawać 1ml/L wody. Nie którzy piszą ze przed związaniem się kwiatostanu pryskać, a poźniej zaś w glebe inni zaś że robią oprysk cały czas aż do ścinki. 
Zgodze się z tym, że lepiej chyba nie pryskac kwiatów (bobków) jak już jest zaawansowany kwiatostan, bo to jednak poźniej palimy.
Pozdrówki, czekam na jakieś podpowiedzi, sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal do ziemi, nie wiem czemu ludzie polecają do oprysków, przecież to ma zasadowy odczyn i mocno tworzy osad w butelce, a co dopiero jakby ciągle walić nim w liście.

Pamiętaj że przed użyciem wstrząśnij butelką, w cholerę jest tam osadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...