Skocz do zawartości
Boogie

PP #Auto: OGkush/AK47/SuperSkunk/??/ MHts600/

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@hubert2020 @dziurawy ale marudzicie.. założyłem fotorelacje, żeby poruszać temat kwiatków, a nie moralności czy logiki. Po 2 wcale nie uważam, żeby słabo wyglądały, jedne większe inne mniejsze, to różne odmiany więc nie będą takie same, do tego lecą praktycznie na samej wodzie i sa dosyć mocno zglebione. Poza tym nie traktuje tego jak sport więc nie ścigam sie z nikim, a nie zaglądam co chwila, bo 1 grow tak robiłem i było to bardziej szkodliwe niż pożyteczne. Mierzenie pH co chwile, mieszanie nawozów, przelewanie. Teraz robię inaczej, tak aby znaleźć zloty środek, żyją sobie swoim życiem, a ja czasami wpadne do nich na chwile. A superskunk jest od małego skrzywiony, taki wyszedł z ziemi lub w pierwszych dniach coś go upośledziło.

@Bob drzewny No właśnie do lst zbierałem się z tydzień i pewnie o ten tydzień za późno. A mutant jest niestety mocno twardy i nie daje sie wyginać.

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mały update.
53 dzień życia.
Wleciała siatka. 
Kwitną sobie,  szału nie ma, tragedii też nie (porónując do moich poprzednich prób, nie do wyjadaczy z forum)
Zwiększam dawke Calmag i Bloom, bo sie już wyjadają. Nie mam pk, dorzucić?
Co jeszcze moge zrobić, aby je zboostować troche?
Jak myślicie ile im jeszcze zortało, z miesiąc?

27maja (2) ogrodek.jpg

27maja (3)ogkush.jpg

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie  rób też zdjęcia dołu, azotu brakuje na 1 rzut oka, dałbym 50% większą dawkę czegoś z azotem, sprawdź czy wilgotność nie jest rozjechana i czy nie dmucha na nie bezpośrednio wiatrak o dużej mocy, bo końcówki liści ząbkują w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzaki scięte, poszły do słoika. Bez szału, wyjazd wakacyjny je dojechał, wciornastki też. O jakim kolwiek sukcesie czy zbiorach plonów nie ma co mówić. Może 30g z 3 krzaków wyszło. Coś tam klepie, ogólnie weg szedł dobrze, wyglądały zdrowo. W ogóle zawsze na kwitnieniu mam problem że rośliny przestają mi rosnąć, coś tam kwiatki rosną ale sam krzak już mały. W czym rzecz? Czy wciornastki blokują wzrost tak mocno?

W ogóle z jednej wyleciało nasionko, przetrzymalem je za długo czy się zhermiła?

Mam jeszcze parę pestek, ale trochę niewymierne to jest do zaangażowania i kosztów i muszę pomyśleć czy chce mi się robić nowy grow na kolejne kilka miechów i parę gietów sianka..

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 @WBB @Bob drzewny i reszta kolegów. Przperaszam was za moje zaniechanie 🙈
Widzicie, nawet zajawa na forum mi przeszła, musiałem chyba reset zrobić. W ogóle jakiś emocjonalnie przeciążony czas miałem, ale chyba wracam do żywych 😄 Nie ważne..
Co do groła, tak jak pisałem wyżej, dużo błędów zapewne i wyszło jak wyszło. Do tych wszystkich błędów doszedł jeszcze jeden, zamontowałem wentylator wyciągowy... w drugą strone i przez 2-3 dni miałem w booksie ponad 33 stopnie.. 
Zdjęc nie mam za dużo też, bo aż nie chciałem tego zapisywa
Zwapowałem to może w 2 tygodnie. Nawet sie nie uleżało dobrze w słoiku 🙈 Klepało coś tam, siankowate lekko, ogólnie zawiodłem się, bo wkładałem w to sporo czasu i energii, a mogłem kupić od ziomka..
Pierwszy grow wyszedł mi znacznie lepiej. Może zrobie kolejny, zobaczę. Plan jest. I tym razem pójdę w Biobiz lub Biotabs oraz nowe nasionka, bo te które leżą już mogą być upośledzone (nie trzymam w lodówce)
Fotorelacji zakładać chyba nie będę, ewentualnie po udanym zbiorze 😄
Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc i własne opnie. 
Macie teraz dla mnie jakąś radę?
Miłego!

grow2 (1).jpg

grow2 (2).jpg

grow2 (3).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...