Skocz do zawartości
Boogie

PP #Auto: OGkush/AK47/SuperSkunk/??/ MHts600/

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mija 14 dzień od wyjścia z ziemi. Zdjęcia z dnia 12
Niestety z #superskunka nic chyba nie będzie... 
Trzymać go? Czy wysiewać nową pestkę, która będzie 2 tygodnie do tyłu, czy zostawić dwa 🙂
Pozostałe #ogkush oraz #ak47 wyglądają na zdrowe.
Podlewam samą wodą, trzymam wilgoć w okolicach 65%, temp. ok 25

OGKUSH20230418.jpg

AK20230418.jpg

SUPERSKUNK20230418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TwojaStaraSmaży Twoja troche inaczej wygląda ale też jakby to chrześcijanin powiedział "pokarało ją" 😄


Na razie trzymam, ale raczej wywale, albo wysadze gdzieś na ogródek. Zostawię dwie.
Robić toping na auto? Czy tylko lst?

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 20 (zdjęcia)
Rosną sobie, wydają się zdrowe, ale pojawiają sie lekkie przebarwienia, jakby zaczynające sie braki "czegoś" 🙂
Upośledzony #superskunk jeszcze jest. 
Oklapnięte #ak47 przed podlaniem
A #ogkush ma liście jak sałata 😄

Na dniach LST zrobię. 
Mam wrażenie, że szybko rosną, pewnie dlatgo że do pierwszego groła zaglądałem 5x na dzień, a tu raz na dwa dni 😄

SUPERSKUNK 20230426.jpg

OGKUSH 20230426 (1).jpg

OGRODEK 20230426 (1).jpg

AK47  20230426 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

#update
Jeśli dobrze liczę to będzie (42) dzień życia, ale nie skupiam się na liczeniu, kwitną z miesiąc już
#superskunk powyginany jak gringo po kwasie, ale kwitnie, trzymam opiekuje sie nim, lekko trenuje i podlewam. Kocham tak samo 😄
#ogkush najlepiej idzie, kwitnie, lst naginam co jakiś czas, staram sie nie wycinać liści, chociaż dolne miał jak kapusta to usunałem..
#ak42 od kilku dni lekko klapnięte, jakieś 2 tygodnie do tyłu za #ogkush
Do tej pory tylko 2x poleciał bloom i calmag i to może 1/4 dawki.

Myślę nad siatką. Robić samemu, czy można dzieś kupić ładną już z dużymi oczkami? Wcześniej miałem ze sznurka i robote robiło ale nie wyglądało 🙂
Poradzcie proszę, czy coś przeoczam, coś może poprawić?
Pozdro!

 

#superskunk

SUPERSKUNK05.jpg

#ogkush

OGKUSH (1).jpg

#ak47

AK4705.jpg

#ogródek

OOGRODEK.jpg

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boogie jednak to byl dobry wybor ,ze nie wzialem automatow 

obczaj jak moje wygladaja a tez maja 42 dzien 

@Boogie siatke mozesz kupic albo sam zrobic w kazdym sklepie growerskim sa akcesoria , ja malo co wiem , ale slabiutko to u ciebie wyglada ? nic nie piszesz o nawozach ? przejrzalem cala relacje ? zadnego ukorzeniacza ? ph ec nic nic nie ma zero info , wbij na zakonczone fotorelacje i czytaj czytaj informacji jest pelno tylko trzeba odszukac , ktos na pewno mial takie problemy jak ty , tylko trzeba je odszukac 🙂 powodzonkaaa !! 

Edytowane przez dziurawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 jak sie zaglda raz na 2 dni do roslinki to troche malo , jak wypija cala wode i zaraz opadaja liscie to moment zeby poszlo wszystko w h.. 

oj taka roslinke do kibla by upchal albo w kieszenie bez przesady 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy ja rozumiem ze do kibla ale łapią cie z głupia fifka na osiedlu i już jadą do Ciebie na chatę a tam krzaki z dupy i dodatkowy wyrok 

jak coś robić to się robi z serca 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 moja kochana mordeczko pamietaj , ze do roslinek trzeba miec reke serce , to nie dziki kot ze puscisz go i sobie poradzi jednak trzeba reagowac na biezaco, brak wody swiatla, za malo za duzo , ege szege dzwoni wisnia i te sprawy sam wiesz jak to wyglada pol roku hehehe 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie  zmutowanemu skunksowi zarzucił bym całą dawkę calmagu, ale cholera wie jak się z nim obchodzić, NPK wydaje się że mu nie brakuje, delikatnie może być za dużo azotu, ale ciężko powiedzieć pod ledem

Ogkush zdrowy, daj 2 razy więcej calmagu niż ostatnio w razie czego, bo ma parę spotów, a na kwitnieniu nie tak łatwo walczyć z tym niedoborem

Ak nieco posmutniały, nie walisz im tam za dużo światła? Zrób zdjęcie od góry tej roślinki, trzeba zobaczyć jak to wygląda przy szczytach i czy liście nie mają fikuśnych kształtów.

@dziurawy automaty szybciej rosną niż fotoperiody, a co do nawozów itd pamiętaj że to dużo kasy wbrew pozorom. Miernik EC też nie działa przy organicznym grow. Niektórzy hodują nie dla wyników, tylko dla hobby, w przeciwnym wypadku każdy by miał sprzęt po 8k na automatycznym hydro, generatorze CO2, lampach z UV itd :classic_biggrin:

Tutaj będzie o wiele więcej niż parę gram, to normalnie rozwijające się automaty, jedynie według mnie zbyt mocno zglebowane przez późne LST przez co są niziutkie.

@Boogie siatkę jak najbardziej możesz zakładać, ta zrobiona samemu (poprawnie) jest taka sama jak kupna. Tylko ten mutant będzie Ci nieco przeszkadzał, musiałbyś albo go obniżyć albo dostosować resztę siatki do niego, no a jednak ta 1 opcja bardziej rozsądna

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...