Skocz do zawartości
Dolar123

Pilne bo padla lampa! Co polecicie z allegro do 500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mordeczki  padła mi lampa mam w zanadrzu 500zl co polecicie teraz na szybko z allegro do tych 5 stówek? Poproszę o linki 

Zapomnialem dodać powierzchnia 1m² 1x1 

Edytowane przez Dolar123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj takich rzeczy z allegro, nie ma co ryzykować. Za 500 zł moglbys ogarnąć żyrandoLED byłaby to najlepsza opcja do tak dużego metrażu, bo niestety jakbyś chciał gotowe rozwiązania, to budżet byś musiał pomnożyć razy 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dolar123 bo za ta kasę to nic sensownego nie kupisz do takiego box 

ja tydzień temu kupiłem żarówki led 18w 1900 lm do tego te oprawki kabel półtorowke kostki vago samo złączki i blachę do pieczenia 40/40 i sobie dziury porobiłem i je rozmieściłem do Twojego to trzeba dwa razy taki komplet  i zapłaciłem 198 zł 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny jaki żyrandol masz na mysli? Podeslij linka. Ja mam jeszcze naswietlacze 2x  2700k 100w  i 2x 6500k 100w plus kilka oprawek do zarowek i to na razie zalozylem zeby cos bylo ale sumujac to w ch...j pradu zre chce jak naj ekonomiczniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dolar123 na moje rozwiązanie potrzebujesz 26 żarówek bo zapotrzebowanie na tem box to 50000 lm ale to już się robi ok 600 zł 

a najlepiej weź kup sobie lampe na raty i tak Ci się zwróci jak zakończysz projekt i spłacisz 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dolar123

@hubert2020 @Bob drzewny

Gościu chce ekonomicznie, powiesił odpowiednią ilość światła z naświetlaczy i jest za dużo, powieś sobie hps 400W jak ci szkoda kasy. Wolałbym te naświetlacze zostawić, jeżeli są po 100W to 3 sztuki bym zostawił. Ale spektrum nie zadowala, powinno być 3000-3500 K 

Edytowane przez Truman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Truman ostatnio pomagam też jednemu chłopu na wiadomościach, to też miał naświetlacze jakieś narożnikowe, a okazało się że to tak stara technologia LED, że przy poborze 300W dawały ledwo 3k lumenów. To musielibyśmy wiedzieć co to za doświetlacze

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ale ja to nie ten chlop 😉 na elektronice to sie znam bardzo dobrze tak samo jak i na ledach itd. 

Generalnie temat do zamknięcia. Tutaj link do tego co kupiłem. Mogę powiedzieć że to zamiennik marshydro jak dla mnie No i na ledach samsunga tak jak i mars. Wieczorem zmierzę ppfd jeszcze i dam znać jak ro smiga. LINK: https://allegro.pl/oferta/lampa-panel-naswietlacz-growbox-1000w-sunlike-12349914938?navCategoryId=305109&snapshot=MjAyMy0wMy0zMFQyMjo0OToyNy43NzM1OTZaO2J1eWVyOzdiZWUzMWQzMmVkMWYwNTIwNDFiZWUyYTAwZTNlM2VmODFhYzE4NzhlNWRiYTUzNWNjMTk5ZTE5YmFhZTdlZjY%3D

@Dolar123 ppfd mam problem zmierzyc bo nie mam opcji na takie swiatlo albo jestem za glupi i nie wiem co wybrać xD ale z 0.5 metra jest 29 000 lux a z 1m jakieś 15 000 - 17 000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...