Skocz do zawartości
Dr.Green

GrowBox Homemade (opinie)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę o opinię boxa którego zrobiłem, czy to ma ręce i nogi. Najważniejsze czy jest odpowiedni do robienia tam jednego krzaka automata i czy będzie miał dobre warunki w tym pomieszczeniu. Dość solidnie zabrałem się za budowę tego boxa z dodatkiem tapicerowania skrzyni poszło też nawet całkiem, całkiem. 

Specyfikacja:

- Podstawa 40x40, Wysokość 90

- Wentylatory pc (wlot, wylot) Aab cooling 120 x 120 mm

 Prędkość obrotowa: 1200 obr./min

 Przepływ powietrza: 90 m3/ h

- Chiński nawilżacz powietrza (możliwość ustawiania trybów, zachowuje się ok) 

- Panel Led 245 ledów 35W (raczej do cancela, w zamian za Ledam 35w) 

- Folia odblaskowa dla roślin PETP

(Ziemia, nawozy, woda itp. Nie związane z tematem) 

IMG20230318175006.jpg

IMG20230318174800.jpg

IMG20230318174742.jpg

IMG20230318174706.jpg

IMG20230318174820.jpg

IMG20230318174646.jpg

Otwory na wentylatory lewy dolny róg i prawy górny róg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw wlot pasywny, mieszak się przyda bo trenuje łodygę, a jak będzie za duże rh to zbije Ci trochę wilgotność. Lampa do wymiany niestety, weź lepiej 60w, i może w sumie ta lampa na wega objedzie. Jak nie to ten 60w na wega będzie za duży. Ale na flo te 35w będą z drugiej strony za słabe. Nawilżacz miałem taki sam i z niego zrezygnowałem, oprysk dosyć częsty wnętrza boxa podbijał lepiej niż ten nawilżacz. A tak to domek spoko. Af na teningu w sam raz, lepiej się trenuje ciąć krzaki, też ogranicza się przyrost do góry, ale to proponuję jak zakupisz i wysiejesz femki. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dr.Green nie spuchną Ci szyszki, no nie wierzę że to będą skałki. On ma 25cm szerokości, na powierzchni 40x40 będą słabe punkty do doświetlenia bo musiałbyś nisko z nią zejść żeby była odpowiednia moc. Ale mogę się mylić. Wiem że ziomuś Wilku tu napierdala 100w lampą na ledach a nie cobach w 0.16 i zbiera co ma zbierać. Zadecydujesz sam, ja lubię pomoc, niekoniecznie na siłę przekonać. Sam decydujesz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...