Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Był pure kush to powstanie również pure oliwa😉 a co. Przepis wg kolegi tu na forum. Zobaczymy co z tego powstanie. Pierwszy raz taki manewr. 2 razy aktywacja na masło, za pierwszym super za drugim średnio. Robiłem to na innych zakresach temp. Teraz aktywacja nastąpiła metodą jak 1 raz na masło 😂 więc myślę że będzie ok. Wolnowar na 8h pójdzie, jak zasnę na dłużej to trochę dłużej 😁 w zakresie medium do 80°C.

Więc głównie to łodygi, trym i doły. Black Princess w różnych fenotypach 3 szt i Pure Kush. Liczę na zadowalający efekt. Na efekty trzeba poczekać. Wszystko na żywo 🙈Dam znać tutaj. Pozdrawiam 💨

Przepraszam za reklamę, to nie jest post sponsorowany. Ale uwielbiam ją do wszystkiego, głównie do sałatek. Polecam. 

IMG_20230314_225540.jpg

IMG_20230314_225650_001_COVER.jpg

IMG_20230314_232003_002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty lepsze niż masło, w sumie tworzone z myślą o aplikacji poprzez przełyk 🙂 walnąłem kielona rano, poprawiłem przed 2h i mnie to odpowiada 😁 jeśli nie będę potrzebował do wypieków to będę starał się ten sposób bardziej dopracować.

Wkręca się podobnie do masła, ale ciało mam bardziej wiotkie, myśli w 100% sprawne i czyste, z dobrym nastrojem. Mrowienie i ciepłota stóp to bardzo wyczuwalny efekt najwyższej mocy, właśnie wchodzi 2 raz dzisiaj 😎 jutro dodany do sałatki /lunchu 😁 szybko pójdzie to butle wstawiam do lodówki. Elo 

IMG_20230315_143322.jpg

IMG_20230315_143314.jpg

IMG_20230315_182128.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...